صفحه اصلی / استان ها / لرستان / مردم لرستان با کم‌آبی سازگار شوند

مدیرعامل آبفا:

مردم لرستان با کم‌آبی سازگار شوند

مدیرعامل شرکت آبفا لرستان گفت: مردم استان با کم‌آبی سازگار شوند.

به گزارش کسب و کار نیوز، حمیدرضا کرم‌وند ، با بیان اینکه امروزه تعریف‌های جدیدی در مورد آب شده است که به جای صرفه‌جویی و یا عدم صرفه‌جویی باید بگوییم مصرف بد آب، اظهار کرد: در کشور و استان لرستان شاهد بدمصرفی هستیم به گونه‌ای که مشترکین از آب شرب به عنوان مصارفی غیر از شرب(شستشوی ماشین و فرش) که ضروری نیستند استفاده می‌کنند.

وی تصریح کرد: شایسته نیست در این موقعیت‌ کمبود آب در استان این بدمصرفی انجام شود.
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان اضافه کرد: البته عموم مردم با ما همراه هستند و گاهی نیز از ما هم جلوترند و در صرفه‎جویی پیشگام هستند.
کرموند با توجه به تاکیدات وزیر نیرو باید سازگاری با کم‌آبی را داشته باشیم و مکرر نگوییم بحران آب داریم، خاطرنشان کرد: ایران در منطقه خشک و نیمه خشک جهان قرار دارد و باید از بد مصرفی جلوگیری و سازگاری با کم‌آبی را به عنوان یک راهبرد در زندگی و برنامه‌ریزی کلان پیگیری کنیم.
وی گفت: در شرکت آبفای استان برنامه‌های خوبی داریم که برخی از آنها اجرا و به ثمر نشسته‌اند و تلاش داریم تا قبل از گرما برخی‌ها را به اتمام برسانیم.
کرموند یادآور شد: برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت داریم که تکالیف ما در استان هستند و دکتر خادمی استاندار لرستان به شدت روی آن تأکید دارند که به انجام برسند.
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان تاکید کرد: به مردم قول می‌دهم تلاش کنیم کمترین مشکل را در تابستان داشته باشیم و البته از مردم می‌خواهم آب را به عنوان گوهری گرانبها و بدون جایگزین نگهداری و از آن استفاده بهینه داشته باشند.
انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

انجام حمایت‌های لازم برای ایجاد گلخانه‌های مدرن در کشور

‌به گزارش کسب و کار نیوز‌، روح‌الله خدارحمی در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *