صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / اضطراب دلیل تساوی مقابل ویارئال بود
دیگو سیمئونه

دیگو سیمئونه:

اضطراب دلیل تساوی مقابل ویارئال بود

کسب و کار نیوز:دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید، معتقد است که اضطراب بیش از حد دلیل تساوی تیمش مقابل ویارئال بوده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, اتلتیکومادرید در بازی هفته گذشته خود مقابل بارسلونا در واندا متروپولیتانو شکست خورد تا از کورس قهرمانی عقب بماند. شاگردان دیگو سیمئونه شب گذشته در حالی به مصاف ویارئال رفتند که امیدوار بودند با پیروزی در این بازی شرایط خود را بهبود ببخشند؛ اتفاقی که رخ نداد و در نهایت روخی بلانکو با تساوی بدون گل مقابل ویارئال متوقف شد تا بیش از پیش از کورس قهرمانی عقب بماند.

سیمئونه اما معتقد است که اضطراب بیش از حد دلیل تساوی این تیم مقابل ویارئال بوده است. سرمربی آرژانتینی اتلتیکو پس از پایان بازی دیشب گفت: ” ما فرصت های زیادی به دست آوردیم که هیچ کدام از آن ها تبدیل به گل نشد. طبیعی است که وقتی شما فرصت ها را تبدیل به گل نمی کنید، دچار اضطراب و استرس شوید؛ موضوعی که در ادامه باعث کاهش دقت تیم نیز خواهد شد. اضطراب هم چنین آرامش را از تیم می گیرد و همین موضوع نیز به ما ضربه زد. ژائو فلیکس و لودی فرصت های خوبی داشتند که هیچ کدام تبدیل به گل نشد.”

 

همچنین مطالعه کنید:

انتظارات معیشتی از دولت جدید

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، یک اقتصاددان در این رابطه می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *