صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / خبر خوش گومیس فرانسوی برای الهلالی‌ها
بافتیمبی گومیس

آقای گل آسیا به فینال سایتاما می رسد

خبر خوش گومیس فرانسوی برای الهلالی‌ها

کسب و کار نیوز:مرد 10 گله این فصل لیگ قهرمانان آسیا و امید اول گلزنی الهلالی ها در فاصله ده روز تا بازی برگشت با حریف ژاپنی به نگرانی طرفدارانش پایان داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بافتیمبی گومیس ستاره فرانسوی و گران قیمت الهلال که با رقمی در حدود ۱۶ میلیون یورو برای این باشگاه مطرح شهر ریاض به میدان می رود در آستانه بازی برگشت با اوراواردز ژاپن خبر خوشی را به گوش الهلالی ها رساند.

این بازیکن فرانسوی در بازی رفت در ریاض با مصدومیت روبرو و بالاجبار در نیمه دوم تعویض شد که همین اتفاق شائبه غیبت طولانی مدت او را به راه انداخت. با اوج گیری نگرانی ها در میان طرفداران عربستانی، گومیس دیروز با توئیتی در صفحه شخصی خود از بازگشت شیر به فینال آسیا خبر داد تا به این ترتیب حضورش در سایتاما را تایید کند.

پیش از این روزنامه عکاظ هم به نقل از تیم پزشکی باشگاه الهلال نوشته بود زوران لوچسکیو سرمربی رومانیایی با اطمینان از بهبودی گومیس نگرانی از بابت در اختیار داشتن برترین گلزن این فصل ACL در ورزشگاه سایتاما در روز سوم آذرماه ۹۸ نخواهدداشت. گومیس در حال حاضر با ۱۰ گل زده مدعی اول کسب عنوان آقای گلی آسیا نیز قلمداد می شود.

همچنین مطالعه کنید:

ارتباطات کمترین و حمل و نقل بیشترین نرخ تورم خرداد ۱۴۰۰ را ثبت کردند

مرکز آمار جزئیات نرخ تورم خرداد سال جاری را در بخش‌های مختلف منتشر کرد. بر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *