چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / استان ها / لرستان / توزیع نامناسب اقلام امدادی موجب بی‌اعتمادی می‌شود

یک مسئول تاکید کرد:

توزیع نامناسب اقلام امدادی موجب بی‌اعتمادی می‌شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تأکید بر لزوم ساماندهی مناسب در توزیع اقلام امدادی و کمک‌های خیران، اظهار کرد: توزیع نامناسب اقلام امدادی موجب بی‌اعتمادی در جامعه می‌شود.

بسته بندی اقلام ضروری اهدایی مردم در لرستان

به گزارش کسب و کار نیوز، قاسم ولی‌زاده در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی، اظهار کرد: تمام مسائل در حوزه فرهنگی توسط کارگروه اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی اشاره‌ای به برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت سوم خرداد و بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) کرد و افزود: جامعه باید با آثار معنوی امام راحل آشنا شود.

ولی‌زاده با اشاره به اینکه در مناطق سیل‌زده می‌توان نقاط ضعف و قوت اجتماعی را یافت، تصریح کرد: یکی از کمیته‌های قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده کمیته اجتماعی و مشارکت‌های مردمی است که کارگروه معنوی نیز ذیل آن تعریف می‌شود.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه در جریان سیل ۳۸۰ منزل تخریب و ۲۰۰۰ منزل غیر قابل سکونت بوده اما ۱۲ هزار چادر توزیع شده است، افزود: در این راستا باید اقدامات فرهنگی و اجتماعی در سطح این مناطق انجام داد و رسالت دستگاه‌های فرهنگی و مذهبی بیشتر می‌شود.

ولی‌زاده با تأکید بر لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی در جهت برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، تصریح کرد: توزیع لوازم‌التحریر در مناطق سیل‌زده از ابتدای سال تحصیلی انجام می‌شود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

افتتاح تلویزیون اینترنتی جوانان

افتتاح تلویزیون اینترنتی جوانان به مناسبت هفته جوان در لرستان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, سید علی کریمی جوانان را …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *