چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / استان ها / قم / بازدید معاون اقتصادی وزیر کشور از واحدهای صنعتی قم

بازدید معاون اقتصادی وزیر کشور از واحدهای صنعتی قم

‌معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از واحدهای صنعتی قم بازدید کرد و در جریان برخی از مشکلات تولید و دغدغه‌های کارآفرینان قرار گرفت.

بازدید

‌به گزارش کسب و کار نیوز، دکتر بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور، امروز از شرکت برازش صنعت، سازمند صنعت و تاراریس بازدید کرد.

معاون اقتصادی وزیر کشور در این سفر یک روزه و با حضور در واحدهای صنعتی در جریان عمده مشکلات تولیدکنندگان و کارآفرینان قرار گرفت.

تأمین مواد اولیه، قوانین بیمه، تعرفه‌های مالیاتی و فقدان نقدینگی از جمله مشکلات تولیدکنندگان بود که معاون اقتصادی وزیر کشور قول پیگیری این دغدغه‌ها را داد.

دین پرست در این بازدیدها تاکید کرد: با همراهی بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرایی و مدیران ارشد، تمامی گره‌ها و مشکلات در مسیر تولید رفع شود تا بتوان در سال رونق تولید، شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور بیان کرد: اولویت کاری سال ۹۸ ایجاد و حفظ اشتغال و احیای واحدهای راکد و کمک به جذب سرمایه‌گذاری در استان جهت جلوگیری از تعطیلی واحد به دلیل بدهی به ارگان‌های دولتی است.

وی از نمایندگان بیمه تأمین اجتماعی و دارایی و بانک‌ها خواست، بروکراسی‌های موجود را مورد بازنگری قرار دهند و با شناسایی قوانین دست و پاگیر، به تولید استان قم رونق ببخشند.

گفتنی است دین پرست بعد از بازدید از واحدهای صنعتی، در پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار قم و به دبیری سازمان صمت حضور یافت و برخی از مطالبات تولیدکنندگان را در قالب مصوبات در چرخه پیگیری قرار داد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

تماس ورودی و خروجی

ثبت ۵۵۰ هزار تماس ورودی و خروجی در مرکز ۱۲۲ آبفای قم در سال گذشته

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, علی‌اصغر جعفری در گزارشی به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *