صفحه اصلی / استان ها / قزوین / حادثه راسته حلبی‌سازان بازار قزوین فرونشست زمین نیست

حادثه راسته حلبی‌سازان بازار قزوین فرونشست زمین نیست

رئیس اداره آب‌های سطحی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین گفت: حادثه راسته حلبی‌سازان بازار قزوین فرونشست زمین نیست؛ در این محل به دلیل سهل‌انگاری بازاریان تأسیسات زیربنایی آسیب‌دیده و سه‌راهی لوله پلیکا در زمین سوراخ شده بود که با ورود به‌موقع دستگاه‌های مختلف مشکل ایجاد شده برطرف شد.

حادثه راسته حلبی‌سازان بازار قزوین

عبادالله قزوینی رئیس اداره آب‌های سطحی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، عنوان کرد: روبه روی دهنه دیمج در راسته حلبی‌سازان بازار قزوین به دلیل سهل‌انگاری مغازه‌داران بازار تأسیسات زیربنایی آسیب‌دیده و سه‌راهی لوله پلیکا در زمین سوراخ شده بود که با ورود به‌موقع دستگاه‌های مختلف مشکل ایجاد شده برطرف شد.

وی افزود: طی تماس شهروندان و اطلاع‌رسانی مبنی بر این اتفاق ادارات آب و برق با حضور در آن منطقه نسبت به برطرف کردن مشکلات پیش آمده اقدام کردند و گروه فوریت‌های خدمات شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین نیز به محل حادثه اعزام شد.

قزوینی خاطرنشان کرد: مأموران سازمان مدیریت پسماند ضمن ایمن‌سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی لازم اقدامات خود را به‌منظور تعمیر لوله هدایت آب‌های سطحی که در این حادثه آسیب‌دیده بود انجام دادند.

این مسئول با تأکید روی این موضوع که حادثه راسته حلبی‌سازان بازار قزوین فرونشست زمین نیست؛ تصریح کرد: با اقداماتی که در سال ۱۳۹۳ در خصوص ایمن‌سازی چاه‌ها را انجام دادیم ۹۲ حلقه از چاه‌های بازار قزوین ایمن و بهسازی شدند و ۵۲ حلقه چاه ناایمن را حذف کردیم تا از بروز مشکلات جلوگیری شود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شهردار قزوین

بعد از ۱۰ سال کامپیوتر شهردار قزوین روشن شد!

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, سیاوش طاهرخانی، شهردار قزوین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *