صفحه اصلی / استان ها / ایلام / ابلاغ ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای میادین نفتی آبان و پایدار

استاندار ایلام خبر داد:

ابلاغ ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای میادین نفتی آبان و پایدار

استاندار ایلام از ابلاغ 1200 میلیارد تومان برای میادین نفتی آبان و پایدار خبر داد.

استاندار ایلام

به گزارش کسب و کار نیوز، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» اظهار کرد: خبر خوش برای مردم شریف استان ایلام ابلاغ ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای توسعه میادین نفتی آبان و پایدار از طرف هیئت دولت است که از این میزان ۴ درصد(حدود ۴۸ میلیارد تومان) در اختیار شورای برنامه‌ریزی استان برای پروژه‌های عمرانی استان قرار می‌گیرد و هزینه می‌شود.

وی با بیان اینکه خبر مهم و خوشحال کننده دیگر شروع به کار شرکت ژئوفیزیک دانا با پروژه‌های اکتشاف نفت در استان ایلام است، گفت: این شرکت در دو فاز، فاز اول در شهرستان ایوان با پروژه تنگ بیجار در یک بازه زمانی چهار ساله کار خود را در زمینه اکتشاف نفت در مناطق شمالی استان هم اکنون شروع کرده است.

استاندار ایلام تصریح کرد: فاز دوم این شرکت در اوایل سال آینده در شهرستان دهلران با پروژه دانان در یک بازه زمانی یک ساله کار خود را در مناطق جنوبی استان آغاز می کند و مجموعه این فعل و انفعالات علاوه بر اینکه منجر به توسعه می‌شود، تعداد قابل توجهی اشتغال‌زایی در مناطق مختلف استان ایجاد می‌کند.

سلیمانی‌دشتکی از سومین خبر مهم پرده برداست و ادامه داد: خبر خوب دیگر پذیرش اولیه اعطای ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به شرکت pp توسط بانک های رفاه و توسعه تعاون استان است که شروع بکار این پروژه مهم می‌تواند نقش حائز اهمیت در توسعه و ایجاد اشتغالزایی پایدار در استان داشته باشد.

وی گفت: فراخوان دو مرحله ای انتخاب پیمانکار برای راه آهن اسلام آباد به ایلام خبر خوشحال کننده دیگر و عیدی دولت تدبیر و امید به مردم خوب استان ایلام است که درواقع رویای صاحب راه آهن شدن این دیار را به حقیقت می رساند.

استاندار ایلام در پایان از تصویب بخش دشت عباس از توابع شهرستان دهلران توسط هیئت دولت خبر داد و تصریح کرد: ضمن تبریک به مردم خوب دشت عباس لازم است این نکته را اضافه کنم که کار باقی مناطق تحت اقدام استان در حوزه تقسیمات کشوری نیز با جدیت در حال پیگیری است.

وی از  مردم شریف و خوب استان ایلام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم ایلام، نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و مجموعه کارگزاران نظام و دولت در استان که زمینه ساز وحدت و همدلی و این اتفاقات خوب شدند، قدردانی کرد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مرغ

چرا مرغ در استان ایلام کم شده؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, دکتر سیدمحمدتراب ‌میری تصریح کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *