صفحه اصلی / استان ها / خراسان جنوبی / فارغ‌التحصیلان کشاورزی را دریابیم

فارغ‌التحصیلان کشاورزی را دریابیم

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی گفت: نیازمند تحرکی جدی در خصوص اشتغال فارغ التحصیلان کشاورزی هستیم.

محصولات کشاورزی

به گزارش کسب و کار نیوز، اعضا سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با ریاست دانشگاه بیرجند دیدار و گفتگو کردند.

محمد جاده‌گی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌جنوبی در این دیدار گزارشی مبسوط از فعالیت‌های این سازمان طی سال‌های آخر بیان کرد.

وی با اشاره به به بیان میزان فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی در استان، افزود: نیازمند تحرکی جدی در خصوص اشتغال فارغ‌التحصیلان این رشته هستیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی، یکی از وظایف سازمان نظام مهندسی کشاورزی را فراهم کردن زمینه اشتغال فارغ‌التحصیلان رشته‌های کشاورزی برشمرد.

آموزش کارآفرینی از رسالت‌های دانشگاه

احمد خامسان، رئیس دانشگاه بیرجند نیز در خصوص اهمیت کشاورزی برای منطقه نکاتی را گفت و به اهمیت اشتغال‌زایی از طریق توجه به بحث کشاورزی در استان اشاره کرد.

وی، آموزش کارآفرینی را از رسالت‌های دانشگاه برشمرد و هدایت شغلی را مهمتر از هدایت تحصیلی دانست.

آهنی نایب رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی نیز با اشاره به لزوم ارتباط بیشتر این سازمان با دانشگاه، یادآور شد: با تعریف پروژه‌های مشترک فی مابین دانشگاه و سازمان نظام مهندسی کشاورزی، می‌توان به بخشی از اشتغال فارغ‌التحصیلان در استان کمک کرد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

البسه قاچاق

کشف ۲ هزار ثوب البسه قاچاق در نهبندان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, سرهنگ احسان رحیمی گفت: مأموران …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *