صفحه اصلی / استان ها / قزوین / کلاهبرداری از ۲۰۷ عضو تعاونی مسکن علوم پزشکی کرمانشاه

کلاهبرداری از ۲۰۷ عضو تعاونی مسکن علوم پزشکی کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری کلاهبردار میلیاردی با 207 شاکی در قزوین خبر داد.

کلاهبرداری

به گزارش کسب و کار نیوز، سردار مهدی محمودی اظهار کرد: در پی ارجاع حکم جلب از سوی مراجع قضائی استان «کرمانشاه» به پلیس آگاهی استان قزوین مبنی بر دستگیری کلاهبردار میلیاردی متواری، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی و مراقبت‌های نامحسوس، متهم فراری را در مخفیگاهش در قزوین شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و در بازجویی فنی از وی به بزه انتسابی و کلاهبرداری از ۲۰۷ نفر در استان کرمانشاه که از اعضای تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بودند اعتراف کرد.

وی خاطرنشان کرد: متهم ۲ سال قبل به علت کلاهبرداری از اعضای تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سوی مراجع قضائی به ۱۱ سال حبس محکوم و با قرار وثیقه ۱۷ میلیارد ریالی آزاد می‌شود که به علت وجود شاکیان بیشتر برای فرار از مجازات قانونی متواری می‌شود.

محمودی با اشاره به شکایت ۲۰۷ نفر به علت کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی گفت: صبح امروز با تلاش شبانه‌روزی مأموران پلیس آگاهی استان متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

زنبورعسل

تولید ۹۰۵ تُن عسل در زنبورستان‌های استان قزوین

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, علی شاپورزاده، معاون بهبود تولیدات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *