صفحه اصلی / اصناف و بازار / نمایشگاه ها و همایش ها / تهران میزبان بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت خاورمیانه

از 21 تا 24 مهر ماه برگزار می شود

تهران میزبان بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت خاورمیانه

برترین کارخانه ها و شرکت های صنعتی داخلی و خارجی­ از 21 تا 24 مهرماه در هجدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت تهران گردهم می آیند.

بزرگترین و برترین کارخانه ها و شرکت های صنعتی داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای مختلف جهان از ۲۱ تا ۲۴ مهرماه در بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت منطقه خاورمیانه (هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران)گردهم می آیند و جدیدترین تولیدات خود را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از صدا و سیما، محمد خضرایی قهرمانی مدیر عامل شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو و رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت با حضور ۱۸۰ شرکت خارجی از ۱۰ کشور جهان و ۳۸۰ شرکت داخلی برگزار می شود.

قهرمانی افزود: در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران کشورهای آلمان، هند، چین، تایوان، ژاپن، الجزایر، سوئیس، ایتالیا، چک و فرانسه حضور دارند و در کنار شرکت های ایرانی، نوین ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

مدیر عامل شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو اضافه کرد: اهمیت بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت خاورمیانه موجب شده است تا تعدادی از کشورهای خارجی از جمله هند، چین و آلمان بصورت پاویون در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

وی گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت در فضایی بالغ بر ۳۰ هزار متر مربع و در ۷ سالن و فضای باز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا خواهد شد.قهرمانی به برنامه های جانبی نمایشگاه اشاره کرد و افزود: برنامه ریزی شده است تا در طول برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت چند هیئت تجاری، اقتصادی و سرمایه گذاری خارجی و داخلی از استان های مختلف کشور در محل نمایشگاه حضور یابند و ضمن بازدید از نمایشگاه با شرکت های ایرانی وارد مذاکرات صنعتی و اقتصادی شوند.

گفتنی است؛ آشنائی با ­نوین ترین تولیدات و پیشرفت های این حوزه، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت کنندگان، آشنایی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با آخرین دستآوردهای عرضه شده در بخش های مختلف صنعت، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت های اشتغالزایی، بازاریابی و توسعه صادرات؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران انواع تجهیزات صنعتی و کارگاهی، خطوط تولید صنایع بزرگ وکوچک، ابزار آلات خطوط تولید، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ای، سرمایه گذاری صنعتی، فروش و خدمات پس از فروش و سایر صنایع وابسته به نمایش گذاشته خواهد شد.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران از ۲۱ تا ۲۴ مهرماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

آغاز به کار دومین نمایشگاه بین‌المللی کار در اردیبهشت ماه

دومین نمایشگاه بین‌المللی کار دوم تا پنجم اردیبهشت ماه جاری با حضور سازمان‌ها، شرکتها، کاریابی‌ها،‌استارت‌آپ‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *