صفحه اصلی / استان ها / خوزستان / بازار خرید و فروش خودرو در اهواز راکد است

رییس اتحادیه معاملات اتومبیل اهواز:

بازار خرید و فروش خودرو در اهواز راکد است

رییس اتحادیه معاملات اتومبیل اهواز گفت: با توجه به نوساناتی که در بازار ارز وجود دارد، بازار خرید و فروش خودرو راکد است و معامله خاصی در این زمینه صورت نمی‌گیرد.

جمعه بازار خودرو

محمدعلی نیل درار در گفت‌ وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت خرید و فروش خودرو در بازار اهواز اظهار کرد: با توجه به نوساناتی که در بازار ارز وجود دارد، بازار خرید و فروش خودرو راکد است و معامله خاصی در این زمینه صورت نمی‌گیرد.

وی افزود: در حال حاضر قیمت همه محصولات و خدمات در کشور افزایش پیدا کرده و قیمت ماشین نیز مانند سایر محصولات بالا رفته و به تبع این شرایط بازار خودرو نیز راکد شده است.

رییس اتحادیه معاملات اتومبیل اهواز تصریح کرد: با توجه به شرایط نرخ دلار که روزانه بالا و پایین می‌شود، مردم جرات خرید خودرو را ندارند و این مساله در حال حاضر شرایطی را به وجود آورده است که معامله خاصی در بحث خرید و فروش خودرو در بازار اهواز انجام نگیرد.

نیل درار عنوان کرد: قیمت خودرو از حدود یک ماه گذشته تا کنون تغییر چندانی نداشته و ثابت بوده است اما تغییرات نرخ ارز شرایط رکودی را برای بازار خودرو رقم زده است.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که قیمت کالایی در بازار کاهش پیدا می‌کند، مردم بیشتر آن را خریداری می‌کنند و این مساله باعث می‌شود تا آن محصول در بازار کم و به تبع آن، قیمت افزایش پیدا کند. این مساله در بحث قیمت خودرو نیز صادق است و اگر قیمت خودرو کاهش پیدا کند، چنین شرایطی در بازار رقم خواهد خورد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

سدهای خوزستان

حجم کافی سدهای خوزستان برای مهار سیلاب‌های احتمالی بهار

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, داریوش بهارلویی با اشاره به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *