صفحه اصلی / سرخط خبرها / کشتی از بازیهای اروپایی خط خورد
کشتی از بازیهای اروپایی خط خورد

کشتی از بازیهای اروپایی خط خورد

کسب و کار نیوز- در رقابتهای بازیهای اروپایی که از چندی دیگر در لهستان برگزار می شود کشتی جایی نخواهد داشت.

به گزارش کسب و کار نیوز، سومین دوره بازی های اروپایی از ۲۱ ژوئن تا ۲ ژوئیه در کراکوف لهستان برگزار می شود. برای اولین بار کشتی قرار نیست در این رقابت ها حضور داشته باشد. کمیته المپیک اروپا به منظور بالا بردن اهمیت مسابقات کشتی در بازی های اروپایی، شرایطی را مطرح کرد از جمله اینکه این رقابتها سهمیه المپیک برای کشتی گیران باشد ولی اتحادیه جهانی کشتی این امر را ممکن ندانست.

آندری سوپرون، رئیس فدراسیون کشتی لهستان، تلاش کرد تا راهی برای خروج از بن بست بیابد و از طرفین خواست تا امتیازاتی را برای کشتی گیران بگیرند اما این تلاش ها بی‌نتیجه ماند و به همین خاطر امسال بازیهای اروپایی بدون کشتی برگزار خواهد شد.

بنابراین رشته های ورزشی موجود در بازی های اروپایی به شرح زیر است: جودو، بوکس، تکواندو، کاراته، کیک بوکسینگ، شمشیربازی، دو و میدانی، پنج گانه مدرن، تیر و کمان، تیراندازی ، بدمینتون، بسکتبال ۳ نفره، هندبال ساحلی، فوتبال ساحلی، دوچرخه سواری، تنیس روی میز، قایقرانی اسلالوم، اسکی پرش، سه گانه، سنگ نوردی، بریک دنس، پدل، تکبال.

همچنین مطالعه کنید:

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد/اجرای مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک از ۱۳ خرداد برای اقشار کم‌درآمد

به گزارش کسب و کار نیوز، در متن این اطلاعیه آمده است: نظر به تعهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.