صفحه اصلی / اقتصادی / بازرگانی و تجارت / اولین پایگاه فروش محصولات دانش‌بنیان و فناورانه کشور راه‌اندازی می‌شود
اولین پایگاه فروش محصولات دانش‌بنیان و فناورانه کشور راه‌اندازی می‌شود

با حمایت پارک فناوری پردیس

اولین پایگاه فروش محصولات دانش‌بنیان و فناورانه کشور راه‌اندازی می‌شود

اولین پایگاه فروش محصولات دانش‌بنیان و فناورانه B2C کشور توسط پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ اولین پایگاه فروش محصولات دانش‌بنیان و فناورانه B2C کشور توسط پارک فناوری پردیس در مجموعه سرای خلاقیت واقع در تقاطع خیابان انقلاب و فلسطین راه‌اندازی می‌شود.

رییس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس با اعلام این خبر افزود: این پایگاه فروش تحت نظارت پارک فناوری پردیس و در همکاری با دو مجموعه خصوصی فعال در حوزه دانش‌بنیان کشور (شرکت فن‌بازار بین‌الملل ایرانیان و شرکت مهد تجارت گستر عطار) تا پایان شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد. در همین راستا قرارداد این فعالیت تجاری در محل پارک منعقد شد.
میلاد صدرخانلو با اشاره به اهمیت چنین پایگاه‌هایی در راستای فرهنگ‌سازی و کمک به تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان و فناور، افزود: ایجاد چنین فضاهایی در دیگر کشورها همچون روسیه و چین نیز انجام شده که دستاوردهای مثبتی برای توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان و فناور این کشورها به همراه داشته است.
صدرخانلو فرهنگ‌سازی و آگاهی اجتماعی از محصولات فناورانه و دانش‌بنیان کشور و توسعه بازار و فروش محصولات شرکت‌ها را دو هدف اصلی از ایجاد این پایگاه فروش برشمرد و تصریح کرد: در این پایگاه محصولات و خدماتی از شرکت‌ها عرضه خواهد شد که مشتری از جنس عموم جامعه دارند (محصولات B2C).
وی در پایان با اظهار امیدواری در خصوص تأثیر ایجاد این پایگاه فروش در آشنایی هر چه بیشتر جامعه با محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری کشور تاکید کرد: با همکاری نهادها و سازمان‌های ذی‌نفع در این حوزه، توسعه و ایجاد پایگاه‌های فروش از این نوع در دیگر نقاط کشور نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

تجارت نیم میلیارد دلاری ایران و ترکیه در نخستین ماه ۲۰۲۳

به گزارش کسب و کار نیوز، آمارهای منتشر شده توسط اداره آمار ترکیه نشان می‌دهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.