صفحه اصلی / اقتصادی / تولید و تجارت / ویال خوراکی نوروبین برای اولین بار در ایران، در پارک فناوری پردیس تولید شد
ویال خوراکی نوروبین برای اولین بار در ایران، در پارک فناوری پردیس تولید شد

توسط شرکت بنیان سلامت کسری؛

ویال خوراکی نوروبین برای اولین بار در ایران، در پارک فناوری پردیس تولید شد

ویال خوراکی نوروبین برای اولین بار در ایران، توسط شرکت بنیان سلامت کسری مستقر در پارک فناوری پردیس تولید شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ برای نخستین بار در کشور و با تلاش دو ساله تیم تحقیقات و توسعه شرکت بنیان سلامت کسری از اعضای پارک فناوری پردیس، نوروبین به شکل ویال خوراکی برای استفاده روزانه افراد، با دانش بومی طراحی و تولید شده است.

این دارو هم اکنون در بازار داخلی کشور در حال توزیع است که با قیمت مناسب تر از نمونه خارجی و با توانایی تامین تمام نیاز داخلی کشور، می تواند از خروج ارز از کشور جلوگیری کند.

ویال خوراکی نوروبین علاوه بر ویتامین های ب۱، ب۶، ب۱۲ دارای ویتامین های ب۲، ب۳،ب ۷ یا بیوتین و ال کارنیتین است که برای تامین انرژی فعالیت های روزانه بدن و عملکرد سیستم عصبی می توان از آن بهره برد.

شایان ذکر است،‌ بسیاری از افراد برای رساندن نوروبین به بدنشان، از آمپول تقویتی نوروبین استفاده می‌ کنند اما ویال خوراکی این محصول که توسط شرکت بنیان سلامت کسری تولید شده، به راحتی قابل خوردن است و کسانی که رژیم های خاص، مشکلات معده، کم خونی یا به طریق دیگر نیازمند این دارو می باشند، از این به بعد می توانند از نوع خوراکی این دارو استفاده کنند.

از دیگر مزایای نوروبین تولید شده، می توان به جذب و اثرگذاری سریع، استفاده راحت، قابل استفاده به صورت روزانه و نگهداری در دمای اتاق اشاره کرد.

همچنین مطالعه کنید:

۱۰۰۰ روز با دولت مردمی/خودکفایی در تولید کالاهای اساسی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، دولت سیزدهم ایران توسط هشتمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.