صفحه اصلی / اقتصادی / قیمت نفت از مرز ۱۱۲ دلار گذشت
قیمت نفت از مرز ۱۱۲ دلار گذشت

در بازار جهانی امروز؛

قیمت نفت از مرز ۱۱۲ دلار گذشت

قیمت نفت خام برنت دریای شمال امروز نیز افزایش یافت و به بیش از ۱۱۲ دلار در هر بشکه رسید.


به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، با تشدید نگرانی درباره عرضه نفت توسط لیبی و تداوم جنگ اوکراین، قیمت نفت در معاملات پرتلاطم روز دوشنبه افزایشی دوباره یافت و هر بشکه نفت خام برنت به بالای ١١٢ دلار رسید.

قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۳۰ فروردین ماه) در بازار جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۱ دلار و ۳۱ سنت افزایش به ۱۱۲ دلار و ۶۹ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۱.۵۱ درصد افزایش را به خود دیده است.

همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۶ دلار و ۴۰ سنت کاهش به ۱۰۷ دلار و ۵۶ در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۷.۰۹ درصد کاهش را به خود دیده است.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۱۴.۰۵ درصد یا ۱۳ دلار و ۲۵ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با کاهشی ۲.۲۱ درصدی یا ۲ دلار و ۴۳ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایشی ۲۱.۱۳ درصدی یا ۱۸ دلار و ۷۶ سنتی روبرو شده است.

از طرف دیگر قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۱۴.۳۶ درصدی یا ۱۴ دلار و ۱۴ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۰.۵۶ درصدی یا ۷۰ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۲۵.۲۹ درصدی یا ۲۲ دلار و ۷۳ سنتی روبرو شده است.

همچنین مطالعه کنید:

تولید ۲.۵ میلیون تن برنج در دولت سیزدهم

به گزارش کسب و کار نیوز ، محمدعلی نیکبخت درباره افزایش تولید برنج سفید در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.