صفحه اصلی / اقتصادی / صنعت و معدن / شکر ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومانی در قالب طرح رمضان به زودی عرضه می شود
شکر ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومانی در قالب طرح رمضان به زودی عرضه می شود

دبیر اتحادیه بنکداران:

شکر ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومانی در قالب طرح رمضان به زودی عرضه می شود

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران گفت: امروز دولت حواله هایی برای طرح رمضان ارائه کرد که طی روزهای آینده شکر با قیمت ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومان به دست مصرف کننده خواهد رسید.


قاسمعلی حسنی در مورد وضعیت قیمت شکر در بازار، اظهار کرد: قیمت شکر طی چند روز گذشته با نوسان مواجه بود و حتی تا کیلویی ۲۳ هزار تومان نیز بالا رفت اما امروز دولت حواله‌هایی برای طرح رمضان ارائه کرد که شکر طی چند روز آینده با قیمت پایین‌تری عرضه خواهد شد.

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران افزود: در این طرح قرار است چند صد تن شکر در قالب طرح توزیع رمضان توزیع شود. در حال حاضر این محصول در شرکت‌های بسته بندی قرار دارد تا در بسته‌های یک کیلوگرمی به مرحله توزیع برسد.

وی گفت: بر این اساس این کالا با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به کسانی که جواز کسب بنکداری دارند، عرضه می‌شود و در نهایت با قیمت ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومان به مشتریان فروخته خواهد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر بررسی وضعیت بازار محصولات کالاهای اساسی و اقلام ضروری خانوار در هفته آخر فروردین ماه ۱۴۰۱ حاکی از افزایش قیمت شکر است. بر این اساس شکر در مناطق مختلف تهران قیمت‌های متفاوتی دارد و در برخی نقاط قیمت آن تا ۳۰ هزار تومان هم رسیده است.

همچنین مطالعه کنید:

ورود خودروهای کارکرده از مناطق آزاد مجاز شد؟

به گزارش کسب و کار نیوز، طبق اعلام سامانه جامع تجارت، امکان واردات به سرزمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.