صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان / رانندگان اسنپ در اولویت دریافت واکسن قرار بگیرند

درخواست رئیس اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی از روحانی:

رانندگان اسنپ در اولویت دریافت واکسن قرار بگیرند

رئیس اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی درباره در اولویت قرار گرفتن رانندگان برای واکسن کرونا نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور نوشت.

رئیس اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی درباره در اولویت قرار گرفتن رانندگان برای واکسن کرونا نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور نوشت.

در متن نامه آمده است: «بی‌شک یکی از سربازان، کاربران راننده و موتورسواران فعال در سامانه‌های هوشمند حمل‌ونقل هستند. این عزیزان در روزهای قرنطینه، به خصوص در ساعات منع و محدودیت تردد، شهر ما را زنده نگه داشته‌اند»

محمد خلج مدیرعامل اسنپ نیز در توئیتی نوشت:

بیش از یک سال است که رانندگان و موتورسواران سامانه‌های هوشمند حمل‌ونقل در خط مقدم کرونا به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند. اما با وجود قرار گرفتن بخش حمل‌ونقل عمومی در اولویت‌ تزریق واکسن هنوز صحبتی ازنوبت واکسیناسیون رانندگان وموتورسواران شریف #تاکسی‌های_اینترنتی نشده است.

با توجه به حساسیت فعالیت این عزیزان امیدواریم که همکاران ما نیز در گروه مشاغل آسیب‌پذیر قرار بگیرند. بدون شک واکسیناسیون این قشر کوشا و خدمت‌رسان به مردم علاوه بر حفظ سلامت خودشان کمک شایانی به قطع زنجیره کرونا تا واکسیناسیون سراسری خواهد کرد.

همچنین مطالعه کنید:

شرکت توسعه کارآفرینی بهمن بزرگترین سرمایه گذاری خود را روی دیدار انجام داد

نرم ‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ابری دیدار از سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *