صفحه اصلی / اسلایدر / رشد ۲۲ هزار واحدی شاخص بورس

رشد ۲۲ هزار واحدی شاخص بورس

کسب و کار نیوز - شاخص کل بورس با رشد ۲۲ هزار واحدی تا ساعت ۹:۳۰ امروز به عدد ۱ میلیون و ۱۷۲ هزار واحد رسید.

به گزارش کسب و کار نیوز، در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۳۴۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش دو هزار و ۶۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۲۸۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید سپیدار، شپنا و شستا به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سپیدار سیستم آسیا حدود ۲۹۰میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد. بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش فاهواز، واحیا و شپلی در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۴۰میلیارد تومان (۴۴درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۲۰میلیارد تومان (۴۹درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۵۲نماد و حجم صف‌های فروش در ۴۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف سپیدار سیستم آسیا به ۳۰.۸درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فرآورده‌های نفتی» پر اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش خرید ۴۲۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۳۵۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «انبوه سازی، املاک و مستغلات» با تقاضای فروش ۱۷۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۳درصد از چهار هزار و ۴۱۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و ۸۹۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۱۳درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هشت هزار و ۳۰۵میلیارد تومان خواهد رسید.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *