صفحه اصلی / فرهنگی / تجسمی / صد اثر صد هنرمند بیست و هشتم ۱۰ مرداد مجازی آغاز می شود
لیلی گلستان

ارائه ۲۸۲ اثر و آغاز قیمت ها از ۲۵۰ هزار تومان

صد اثر صد هنرمند بیست و هشتم ۱۰ مرداد مجازی آغاز می شود

کسب و کار نیوز - بیست و هشتمین دوره نمایشگاه صد اثر صد هنرمند، رویداد تابستانی گالری گلستان، به دلیل شرایط وخیمی که کرونا به وجود آورده است در فضای مجازی برپا می شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، لیلی گلستان، مدیر گالری گلستان و طراح این رویداد با اعلام خبر فوق گفت:” از دهم مرداد تا اول مهر ماه صد اثر صد هنرمند در وب سایت و اینستاگرام گالری گلستان میزبان علاقمندان به هنر و البته خریداران آثار هنری خواهد بود.”
او گفت:” ٧١٣ اثر متقاضی شرکت در این دوره بودند که ٢٨٢ اثر منتخب شده به نمایش و فروش گذاشته می شود.”
خانم گلستان درباره چرایی برپایی صد اثر صد هنرمند در فضای مجازی گفت:” مردم مدام می پرسیدند صد اثر چه وقت بر گزار می شود .عادت کرده بودند که هر مرداد به این نمایشگاه بیایند، اما با آن جمعیتی که هر مرداد منطقه ی دروس را قفل میکرد چطور میشد در این اوضاع لعنتی کرونایی نمایشگاه را در گالری بر گزار کرد؟ البته با نمایش آنلاین ،تماشاچی خیلی خیلی بیشتری خواهیم داشت اما باید ببینیم از لحاظ فروش چه می شود . فال است و تماشا . من هم که همیشه دل به دریا می زنم و با یک یا علی به سوی خطر کردن می روم . می نشینیم به تماشا که امسال تقدیر این نمایشگاه محبوب چگونه خواهد بود.”
صد اثر صد هنرمند معمولا سکوی معرفی هنرمندان تازه و مقیم شهرستان است، لیلی گلستان در این باره گفت:” خیلی اسامی تازه دیدم که در کنار کسانی که هر ساله شرکت می کردند در این دوره آثارشان معرفی می شود. سهم هنرمندان مقیم شهرستان هم مانند همیشه بسیار بالاست؛ امسال اصفهانی ها غوغا کردند و حدود یک سوم آثار از اصفهان آمده است،از شیراز ،مشهد، رشت و کرمان هم کارهایی ارائه می شود.”
او درباره حضور آثار چهره های شناخته شده گفت:” چند مجموعه دار کارهای زیبایی دادند آثاری از پرویز کلانتری، رضا مافی، فرامرز پیلارام، پروانه اعتمادی ، ناصر اویسی ، اردشیر محصص،کامبیز درمبخش و …”
گلستان درباره قیمت آثار گفت:” قیمت آثار از ۲۵۰ هزار تومان شروع می شود، اما میانگین قیمت ها حدود یک تا پنج میلیون تومان است، گران ترین اثر هم ۹۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.”
او درباره دوری اش از گالری گلستان و عدم برگزاری نمایشگاه به روال همیشگی گفت:” چه کسی فکر میکرد که سر و کارمان به این کرونای ملعون بیفتد . واقعا از پنج دقیقه ی دیگرمان خبر نداریم . خدا بخیر بگذراند .
دیروز رفتم یک پرونده از گالری بردارم ، اشک به چشمانم آمد و خوب همه جا را نگاه کردم و شروع کردم به گرد گیری و در واقع غبار روبی جایی که سی و دو سال در آن زندگی و کار کردم و بسیار خوش بودم .خیلی دلم تنگ شده. امیدوارم زودتر از شر این ملعون راحت بشویم .آمین یا رب العالمین .”

همچنین مطالعه کنید:

خدمات آموزش مجازی/توصیه هایی برای بهبود و توسعه شغلی

استفاده از روش های نوین در نظام آموزشی، یک ضرورت و نیاز آموزشی برای فراگیران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *