صفحه اصلی / استان ها / اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی
دوگانه‌سوز کردن خودروها

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان اعلام کرد

اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی

کسب و کار نیوز:مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان گفت: از هفته آینده طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی اجرا می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, حمدالله حبیبی با اشاره به اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروها، اظهار کرد: این طرح از هفته آینده اجرا می‌شود و کسانی که در این طرح ثبت‌نام کردند، از هفته آینده به صورت نوبتی به مراکز دوگانه سوز کردن خودروها معرفی خواهند شد.

این مسئول ادامه داد: متقاضیان به آدرس irngv.ir مراجعه کرده و بعد از وارد کردن مشخصات خودرو، کد رهگیری دریافت می‌کنند که با دریافت کد رهگیری در نوبت دوگانه سوز شدن قرار می‌گیرند و بعد از ثبت‌نام با درخواست‌کنندگان تماس گرفته می‌شود که به کدام نمایندگی و مراکز باید مراجعه کنند.

وی افزود: بعد از معرفی به نمایندگی‌ها کار دوگانه سوز کردن در طول یک روز انجام می‌شود و از متقاضیان هیچ‌گونه مبلغی در قبال دوگانه سوز کردن خودرو اخذ نمی‌شود و تنها پیش‌شرط ثبت‌نام در این سامانه، عمومی بودن خودرو بوده و باید پلاک عمومی داشته باشد تا بتواند از این طرح استفاده کند.

حبیبی با اشاره به اینکه در شهرستان زنجان مراکز مجازی برای دوگانه‌سوز کردن خودروها وجود ندارد، اظهار کرد: در حال حاضر دو واحد مجاز در شهرستان قیدار و یک واحد نیز در سلطانیه در حوزه دوگانه سوز کردن خودروها فعال است. همچنین در حال حاضر ۶۰ جایگاه سوخت مایع در استان زنجان وجود دارد و این تعداد نیاز استان را تامین می‌کند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان، یادآور شد: ۴۰ جایگاه CNG در استان نیز فعال بوده که نیاز استان را تامین می‌کند و توسعه جایگاه CNG در استان در دستور کار است و اگر متقاضی در این حوزه وجود داشته باشد، می‌تواند با مراجعه به شرکت فرآورده‌های نفتی نسبت به اخذ مجوز و ایجاد آن اقدام کند.

همچنین مطالعه کنید:

عضو کارخانه نوآوری آزادی موفق به طراحی پلتفرم خرید و فروش امن شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مدیرعامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *