صفحه اصلی / استان ها / آذربایجان شرقی / توزیع گوشت قرمز شناسنامه دار به صورت بسته بندی شده در تبریز
گوشت قرمز

توزیع گوشت قرمز شناسنامه دار به صورت بسته بندی شده در تبریز

کسب و کار نیوز:مدیر عامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: گوشت‌های شناسنامه دار با تاکید شهردار تبریز در راستای تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان در قالب بسته بندی با نصب شناسنامه برروی آن‌ها و با قیمت مناسب برای شهروندان توسط سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز توزیع می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, کریم قدرتی در تشریح این خبر اظهار کرد: خط تولید بسته بندی با مشارکت و تامین گوشت توسط بخش‌های خصوصی در هفته آتی در محلی تجهیز شده به این منظور، افتتاح و با نظارت کامل دامپزشکی و این سازمان به بهره برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: با این حرکت شهروندان و با اصلاح الگوی‌های مصرف، گام دیگری در راستای ارتقاء سلامت و امنیت غذایی شهروندان برداشته می‌شود.

مدیر عامل سازمان کشتارگاه تبریز اظهار کرد: با توجه به حساسیت امنیت غذایی و سلامت شهروندان، پشتیبانی و نظارت خوبی از طرف شورای اسلامی شهر تبریز و اداره کل دامپزشکی و سایر دستگاههای نظارتی به طور مداوم و دوره‌ای انجام می‌گیرد و امیدوارم با حمایت‌های شهردار تبریز و اعضای شورای شهر و همچنین تلاش شبانه روزی همکاران خدوم کشتارگاه بتوانیم روزبه روز به اهداف خود در پیشبرد سلامت غذایی و بهداشت همشهریان نزدیک‌تر شویم.

به گزارش روابط عمومی کشتارگاه تبریز، وی با بیان این که گوشت قرمز بخش عمده‌ای از سبد غذایی خانوارهای شهرستان تبریز را تشکیل می‌دهد، گفت: بر این اساس باید تلاش کرد که فرآوری، بسته بندی، حمل ونقل، توزیع و عرضه این محصول با کمترین قیمت و بصورت کاملا بهداشتی در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

بیمه ایران

بیمه ایران بزرگترین طرح بیمه‌ای ضد کرونا با عنوان سپاس از حافظان سلامت را آغاز کرد 

به گزارش کسب و کار نیوز،  شرکت سهامی بیمه ایران در طرح #سپاس_از_حافظان_سلامت پوشش بیمه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *