صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / پوگبا باید در تیمی بازی کند که شانس قهرمانی است

مینو رایولا:

پوگبا باید در تیمی بازی کند که شانس قهرمانی است

کسب و کار نیوز :مینو رایولا، ایجنت پل پوگبا که بعد از انتقال ارلینگ هالند به دورتموند هدف خشم باشگاه منچستریونایتد قرار گرفته می‌گوید پوگبا باید در تیمی بازی کند که برای قهرمانی رقابت کند و این تیم یونایتد نیست.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مدیر برنامه‌های پل پوگبا، مینو رایولا می‌گوید این ستاره فرانسوی یونایتد باید در تیمی بازی کند که برای قهرمانی رقابت می‌کند. این صحبت های رایولا به خصوص بعد از نقش او در انتقال ارلینگ هالند، دیگر موکلش، که به جای یونایتد راهی دورتموند شد خشم شیاطین سرخ را برانگیخته.

پل پوگبا که در فصل جاری با مصدومیت های متعدد روبرو بوده با شایعات بسیاری مواجه است که از جدایی قریب‌الوقوع او از یونایتد خبر می‌دهند. مدیر برنامه‌های جنجالی او، مینو رایولا در تازه‌ترین اظهارنظر خود می‌گوید پوگبا شاید سال آینده هم در یونایتد ماندگار شود ولی برای اینکه چنین اتفاقی بیفتد یونایتد باید به روزهای اوج خود برگشته و تیمی باشد که برای قهرمانی رقابت می‌کند.

رایولا در گفتگو با اسکای اسپورتز در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند پوگبا را سال دیگر هم در یونایتد تصور کند گفت:” بله می‌توانم، ولی در باشگاهی که برای  قهرمانی در لیگ می‌جنگد و حتی برای قهرمانی در چمپیونزلیگ امید دارد”.

ایجنت پل پوگبا در ادامه گفت:” این عجیب است؟ من تنها کسی هستم که نگران این هستم؟ مالک باشگاه نگران این مساله نیست؟ من معتقدم هر کسی که عاشق یونایتد است به خاطر این مساله نگران است. من به خاطر بازیکنم نگران این مساله هستم. پل تا زمانی که بازیکن منچستریونایتد است می‌خواهد در باشگاهی بازی کند که به دنبال فتح جام های قهرمانی است”.

همچنین مطالعه کنید:

دپوی ۷میلیون تن کالا در بنادر جنوبی کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، مهرداد جمال ارونقی در استودیو پخش خبر ۲۱ شبکه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *