صفحه اصلی / اقتصادی / بورس / بورس تهران به عضویت هیات مدیره فدراسیون بورس های اروپا آسیایی برگزیده شد
BOORS

بورس تهران به عضویت هیات مدیره فدراسیون بورس های اروپا آسیایی برگزیده شد

کسب و کار نیوز-بورس تهران در نشست سالانه و كميته كاري فدراسيون بورس هاي اروپا آسيايي که روز ٢٣ اكتبر ٢٠١٩ در عمان برگزار شد، حضور يافت و برای یک دوره 2 ساله، به عضویت هیات مدیره فیاس برگزیده شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، ،در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس های اروپا آسیایی، بورس های مسقط، مصر، آتن، ارمنستان، فرابورس، فلسطین، بخارست، قزاقستان، سوریه، سپرده گذاری مرکزی ایران، سپرده گذاری مصر، سپرده گذاری مسقط و بانک بازسازی و توسعه اروپا (EBRD) حضور داشتند.
براساس این گزارش در نشست سالانه فیاس، بورس تهران ضمن معرفی خود، برنامه های بازاریابی جدیدی را به منظور ارتقا و توسعه این فدراسیون ارایه و پیشنهاد تاسیس واحد بازاریابی با مدیریت بورس تهران را مطرح کرد.
همچنین در این رویداد، برای جایگزینی سه عضو فیاس شامل فرابورس ایران، بورس های ابوظبی و قبرس که دوره دو ساله عضویت هیات مدیره خود را سپری کرده بودند، رای گیری انجام شد و بورس تهران به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین عضو فدراسیون که در نشست سال گذشته در ابوظبی جایگاه خود را در هیات مدیره فدراسیون از دست داده بود، موفق شد با برنامه‌ریزی و تمرکز، رای قاطع اعضا را برای بازگشت به کرسی هیات مدیره فیاس کسب کند. بورس تهران قصد دارد با برنامه ریزی موثر و راهبردی در این فدراسیون نقش آفرینی کند و به جایگاه های بین المللی بالاتری مانند عضویت کامل در فدراسیون جهانی بورس ها (WFE) دست یابد.
لازم به ذکر است نشست بعدی فدراسیون ، به همراه سومین رویداد ConFEAS و مراسم ٢۵ امین سال تاسیس فیاس در یونان و به میزبانی بورس آتن برگزار خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *