صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / انصاری: هفته‌های قبل در گلزنی بدشانس بودم
ساسان انصاری

چمن مصنوعی کارمان را سخت کرده بود

انصاری: هفته‌های قبل در گلزنی بدشانس بودم

کسب و کار نیوز :مهاجم تیم تراکتور می گوید انتظارات برای گلزنی اش به حق بوده و خوشحال است که توانسته دروازه نساجی را باز کند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, سرخپوشان فوتبال آذربایجان در هفته هفتم لیگ برتر یک برد ارزشمند مقابل نساجی به دست آوردند و حالا با روحیه بالاتری به مسابقات ادامه می دهند. ساسان انصاری، مهاجم تراکتور درباره برد روز گذشته تیمش عنوان کرد: تیم نساجی در نیمه اول کارمان را سخت کرده بود و اجازه نمی‌داد فوتبال مورد علاقه‌مان را بازی کنیم. با توجه به صحبت‌های آقای دنیزلی در بین دو نیمه و تجربه بازیکنان‌مان، توانستیم در نیمه دوم خیلی خوب کار کنیم و مستحق این نتیجه بودیم.

وی درباره گلی که مقابل نساجی به ثمر رساند، بیان کرد: همه از مهاجمان انتظار گلزنی دارند و من در این چند هفته خیلی بدشانس بودم و توپ‌هایم گل نمی‌شد، اما مطمئن بودم که این روند تغییر می‌یابد که گل‌‌های من مقابل نساجی نتیجه تلاش تمامی بازیکنان بود.

مهاجم تراکتور با بیان اینکه چمن مصنوعی کارمان را سخت کرده بود، گفت: خوشبختانه نیمه دوم قلق کار دستمان آمد و خودمان را با شرایط چمن وفق دادیم.

وی با قدردانی از حضور پرشور‌ها در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، گفت: حضور هواداران‌مان قوت قلبی برای‌مان بود و خیلی خوب حمایت‌مان کردند.

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات اجرای ناقص نسخه الکترونیک

یادداشت-  در این طرح بایستی ابتدا پزشک نسخه را در بستر الکترونیک تولید کرده و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *