صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / مشکلات تهران از جنس ابرچالش هاست
تهران

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء :

مشکلات تهران از جنس ابرچالش هاست

کسب و کار نیوز- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی مناطق ٢١ و ٢٢ و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران بر ضرورت رسیدگی به وضعیت آب‌های سطحی تأکید کرد و توان سپاه پاسداران را درخدمت توسعه پایتخت خواند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری تهران، سعید محمد اسلامی صبح امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی مناطق ٢١ و ٢٢ و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران که با حضور قاسم تقی‌زاده خامسی معاون وزیر نیرو و پیروز حناچی شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای‌شهر، برگزار شد، گفت: مشکلات تهران در همه حوزه‌ها از جنس ابرچالش است و رسیدگی به این چالش‌ها، اولویت مدیریت شهری است.
وی ادامه داد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خود را موظف می‌داند تا در کنار شهرداری، پتانسیل موجود را در خدمت توسعه شهر تهران قرار دهد تا شاهد رفاه بیشتر شهروندان باشیم.
محمد اسلامی تاکید کرد: یکی از مسائل شهر تهران، کنترل روان‌آب‌ها است. این مساله در مناطق ٢١ و ٢٢ که به‌ دلیل افزایش قیمت مسکن در مناطق دیگر، جمعیت بیشتری دارد به خوبی مشهود است.
وی با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت آب‌های سطحی یکی از اولویت‌های اصلی است، تصریح کرد: فروردین ماه امسال شاهد مشکلات عدیده در اکثر کلان‌شهرها بودیم. با همین تدابیر امیدواریم تهران یک شهر ایمن در حوزه کنترل روان‌آب‌های سطحی باشد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: در این پروژه امور مربوط به ٣ رشته تونل زیر بزرگراه فتح، بزرگراه مخصوص و سمت وردآورد در مأموریت‌های قرارگاه است که به روش TBM تمام مقطع انجام می‌شود.
محمد اسلامی ادامه داد: امیدواریم با هدایت این آب‌ها به رودخانه‌های کرج و کن و بالا آمدن سطح آب‌های زیرزمینی، شاهد رفاه بیشتر مردم جنوب غرب تهران باشیم.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خاطر نشان کرد: باید برای همکاری خوبی که میان شهرداری و قرارگاه خاتم‌الانبیاء وجود دارد، از شهردار تهران تشکر کنم. توان قرارگاه خاتم‌الانبیاء و سپاه پاسداران در خدمت توسعه شهر تهران است.

همچنین مطالعه کنید:

سازوکارهای عرضه مسکن در بورس کالا ابهام دارد/بن بست پیش فروش متری مسکن در بورس

شایلی قرائی به گزارش کسب کار نیوز ، این در حالی است که وزیر امور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *