صفحه اصلی / اقتصادی / صنعت و معدن / آغاز به کار سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو

گام چهارم سايپا در پويش ملي بومي‌سازي كليد خورد

آغاز به کار سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو

کسب و کار نیوز-نخستين سمپوزيوم ساخت بدنه خودرو BIW98 با همكاري گروه خودروسازي سايپا و دانشگاه صنعتي شريف آغاز به كار كرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپانیوز، در این سمپوزیوم قرار است محققان، پژوهشگران، تولیدکنندگان بدنه خودرو، شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و استارتاپ‌های فعال در امر تولید، پیشنهادات، راهکارها و طرح‌های خود را در قالب مقاله علمی ارائه کنند.

برپایی کارگاه‌های “شکل‌دهی و فرم‌پذیری ورق”، “ورق‌های فولادی بدنه خودرو”، “جوشکاری ورق بدنه خودرو” و “شکل‌دهی و فرم‌پذیری ورق” در ۱۱ تیرماه و کارگاه‌های “روش‌های جوش ورق”، “طراحی وساخت بدنه خودرو”، “شکل‌دهی و فرم‌پذیری ورق” و “مدیریت و بهینه‌سازی فرآیند تولید بدنه” فردا ۱۲ تیرماه جاری برگزار می شود.

همچنین در روز دوم این سمپوزیوم نیز پنل “چگونگی ایجاد ارتباط بیشتر میان دانشگاه و شرکت‌های تولیدی قطعات خودرو و استفاده بیشتر از نتایج این همکاری در راستای بومی‌سازی و افزایش کیفیت محصول” برپا خواهد شد.

در حاشیه برپایی این سمپوزیوم، یک نمایشگاه جانبی از برخی تولیدات بدنه شرکت‌های تابعه گروه خودروسازی سایپا برقرار است.

نخستین سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو BIW98 با مشارکت ایدکوپرس از شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا و دانشگاه صنعتی شریف، در روزهای ۱۱ و ۱۲ تیرماه به‌مدت دو روز در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

کاهش ۸ درصدی نرخ موثر تسهیلات مالی و‌ تسویه کامل بدهی های ارزی معوق/ کاهش ۷۰ درصدی بدهی خودرویی سایپا به مشتریان/ زیان انباشته نتیجه قیمت گذاری دستوری در خودروسازی است

به گزارش سایپانیوز، با وجود آنکه گزارش های مالی منتشر شده از عملکرد سایپا در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *