صفحه اصلی / سیاسی / سایر حوزه های سیاسی / فرمانده نیروی هوایی ارتش: نبرد حق علیه باطل تا پاک شدن زمین از لوث یزیدیان زمان استمرار دارد

فرمانده نیروی هوایی ارتش: نبرد حق علیه باطل تا پاک شدن زمین از لوث یزیدیان زمان استمرار دارد

فرمانده نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: تا زمانی که یزیدیان ناپاک در قواره‌های متفاوت و متغیر وجود دارند، نبرد حق علیه باطل، تا پاک شدن زمین از لوث آن‌ها کماکان استمرار دارد.

امیر-سرتیپ-خلبان-عزیز-نصیرزاده-ـ-کوچک.jpg

به گزارش کسب و کار نیوز، امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در دیدار با خانواده‌های شهیدان محمودی، علیزاده و طاهری، با بیان اینکه «خانواده‌های معظم شهدا گنجینه‌های ارزشمند امید به فضل الهی و صبر در مشکلات در مسیر مجاهدت فی سبیل الله هستند»، بر ضرورت تداوم راه و تمسک به مشی شهدا تاکید کرد و گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی، برخورداری از روحیه جهادی، همچون شهدا است. آنان که با در طبق اخلاص نهادن همه مواهب خداوندی که بالاترین آن جان و جوانی است در مسیر آرمان‌های انقلاب و جمهوری اسلامی گام برداشتند.

فرمانده نیروی هوایی با برشمردن ویژگی‌های ناب شهیدان در پیروی از حق و نبرد علیه باطل خاطر نشان کرد: شهدا لبیک گویان عصر حاضر به ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین (ع) هستند و مادامی که یزیدیان ناپاک در قواره و نام‌های متفاوت و متغیر وجود دارند، نبرد حق علیه باطل، تا پاک شدن زمین از لوث آن‌ها کماکان استمرار دارد و باید همچون شهدا علیه یزدیان بپا خاست.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۱۷۱۶ روزنامه کسب و کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *