پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / استان ها / آذربایجان شرقی / بیش‌تر مغازه‌های آسیب دیده تبریز لباس فروشی یا لوازم بهداشتی بودند

شهردار تبریز:

بیش‌تر مغازه‌های آسیب دیده تبریز لباس فروشی یا لوازم بهداشتی بودند

شهردار تبریز گفت: بدون شک باید به فکر توسعه کمی و کیفی تجهیزات آتش نشانی باشیم اما در اطفای آتش سوزی شب گذشته به هیچ وجه با کمبود امکانات مواجه نشدیم.

آتش سوزی در بازار تبریز

به گزارش کسب و کار نیوز، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر از به کارگیری تمام ماشین آلات ۲۳ ایستگاه آتش نشانی تبریز برای اطفا حریق در بازار تبریز خبر داد و گفت: آتش نشانان توانستند با شیر برداشت‌هایی که طی دو سال گذشته شهرداری تبریز در سطح بازار تبریز نصب کرده، روند اطفای حریق را سرعت ببخشند.

شهردار تبریز با قدردانی از آتش نشانان، نیروهای امدادی و مسئولان ارگان‌های مختلف که در محل حادثه حضور یافته بودند، خاطرنشان کرد: شب گذشته جلوه‌ای از اتحاد و همدلی اقشار مختلف جامعه محقق شد و با لطف خداوند متعال توانستیم در کمترین زمان ممکن عملیات اطفا حریق را به پایان برسانیم و از تسری آتش به بخش‌های دیگر بازار جلوگیری کنیم.

وی با یادآوری اینکه اطفای آتش سوزی ۱۰ سال پیش سرای ایکی قاپولی لار، دو روز طول کشیده بود، گفت: تلاش می‌کنیم در اولین فرصت خسارات آتش سوزی شب گذشته را برآورد و اعلام کنیم.

شهین باهر با تقدیر از فعالیت اثربخش آتش نشانان، اعلام کرد: آتش نشانان جانانه فعالیت کردند و توانستند در کمترین زمان آتش را خاموش کنند هرچند حضور مغازه داران و دیگر افراد در راسته‌ها و دالان‌های بازار و توقف خودروها در خیابان دارایی و خیابان‌های منتهی به بازار روند امدادرسانی را با مشکلاتی مواجه کرد.

وی با اشاره به اینکه بیش‌تر مغازه‌های آسیب دیده، مغازه‌های لباس فروشی یا لوازم بهداشتی بودند، افزود: همین موضوع باعث تشدید آتش سوزی شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

کمیته امداد

مردم آذربایجان شرقی به “رزمایش بخشش ایرانیان” در ماه رمضان بپیوندند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, محمد کلامی اظهار کرد: در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *