سه شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / سیاسی / سایر حوزه های سیاسی / رسیدگی به پرونده سایت‌های «رکنا»، «جام نیوز» و «تعاون آنلاین» در دادگاه مطبوعات

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات خبر داد

رسیدگی به پرونده سایت‌های «رکنا»، «جام نیوز» و «تعاون آنلاین» در دادگاه مطبوعات

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: جلسه رسیدگی به پرونده سایت‌های «رکنا» ، «جام نیوز» و «تعاون آنلاین» صبح امروز (یکشنبه) - 15 اردیبهشت ماه- در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شجاعیان برگزار شد.

هیات منصفه مطبوعات . آرم قضایی

به‌ گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ‌ایسنا،احمد مؤمنی راد گفت: در جلسه امروز به پرونده مدیرمسؤول سایت خبری رکنا به اتهام نشر مطالب خلاف واقع رسیدگی شد که پس از پایان جلسه دادگاه، مدیرمسئول این سایت، با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد. همچنین به پرونده مدیر مسئول سایت جام نیوز به اتهام نشر مطالب خلاف واقع نیز رسیدگی شد که با نظر اکثریت آرای هیأت منصفه مطبوعات، مدیرمسئول این سایت مجرم شناخته شد و با اکثریت آرا مستحق تخفیف دانسته نشد.

مؤمنی راد تصریح کرد: به پرونده مدیر مسئول سایت تعاون آنلاین به اتهام افترا و انتشار جریان رسیدگی دادگاه قبل از قطعیت حکم رسیدگی شد که با نظر اکثریت آرای هیأت منصفه مطبوعات، مدیرمسئول این سایت مجرم شناخته شد و با اکثریت آرا مستحق تخفیف دانسته شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۱۷۱۶ روزنامه کسب و کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *