صفحه اصلی / سیاسی / سایر حوزه های سیاسی / آفریقای جنوبی هرگز تحت تأثیر جوسازی های دروغین آمریکایی‌ها قرار نمی گیرد

معاون امور بین الملل وزارت دفاع در دیدار با رئیس ستاد نیروهای مسلح آفریقای جنوبی:

آفریقای جنوبی هرگز تحت تأثیر جوسازی های دروغین آمریکایی‌ها قرار نمی گیرد

معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از مواضع مستقل آفریقای جنوبی در محافل بین المللی در مقابل یکجانبه گرانی و بویژه رفتار قلدرمابانه آمریکا و حمایت از کشورهای مستقل گفت؛ آفریقای جنوبی نشان داده است که هرگز تحت تأثیر جوسازی های دروغین و تبیلغاتی استکبار جهانی بویژه آمریکایی‌ها قرار نمی‌گیرد.

image_2019_5_1-10_16_45_287_XoC.jpg

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از وزارت دفاع، امیر سرتیپ دوم محمد احدی در دیدار با رئیس ستاد نیروهای مسلح آفریقای جنوبی با بیان اینکه در سیاست خارجی و دیپلماسی دفاعی جمهوری اسلامی ایران کشورهای آفریقایی ویژه آفریقای جنوبی از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند، گفت:  ملت بزرگ ایران اسلامی همواره به نلسون ماندلا و مبارزات صلح آمیز او در مقابله با تبعیض نژادی با دیده تکریم و احترام می نگرد.

معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از مواضع مستقل آفریقای جنوبی در محافل بین المللی در مقابل یکجانبه گرانی و بویژه رفتار قلدرمابانه آمریکا و حمایت از کشورهای مستقل افزود: آفریقای جنوبی نشان داده است که هرگز تحت تأثیر جوسازی های دروغین و تبیلغاتی استکبار جهانی بویژه آمریکایی‌ها قرار نمی گیرد.

امیر سرتیپ دوم محمد احدی با انتقاد از رفتارهای غیرقانونی و فاقد اصول و مبانی حقوقی آمریکایی‌ها در سطح جهان، به دشمنی و کینه توزی آنها علیه ملت بزرگ ایران اسلامی طی ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و گفت: آمریکا در آخرین پرده دشمنی خود با ملت ایران با قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی، نشان داد که به هیچ قیمتی حاضر نیست دست از حمایت همه جانبه از رفتارهای تروریستی در منطقه و جهان بردارد و بر این اساس نام سپاه پاسداران به‌عنوان پیشروترین نیروی مبارزه با تروریستم در منطقه را در لیست گروه های تروریستی قرار داد.

معاون وزیر دفاع در این دیدار ابزار علاقه کرد تا با توسعه روابط دفاعی با کشور آفریقای جنوبی بتوانیم به یک تعامل بلند مدت و راهبردی دست یابیم.

رئیس ستاد نیروهای مسلح آفریقای جنوبی نیز در این دیدار با ستایش انقلاب اسلامی ملت ایران و احترام به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، خواستار توسعه همکاریهای دفاعی دو کشور شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۱۷۱۶ روزنامه کسب و کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *