صفحه اصلی / استان ها / فارس / تشریح علل درگیری با مأمور پلیس راهور در شیراز

تشریح علل درگیری با مأمور پلیس راهور در شیراز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به کلیپ منتشر شده در فضای مجازی پیرامون ایجاد درگیری با مأمور پلیس راهور شیراز توسط دو نفر از شهروندان توضیح داد.

پلیس

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایت پلیس استان فارس، سرهنگ کاووس محمدی با تصریح اینکه در این رخداد، مامور پلیس به وظیفه قانونی خود عمل کرده است، گفت: روز پنجشنبه پنجم اردیبهشت، تیم گشت پلیس راهور استان در تقاطع ۱۵ خرداد (پارامونت) شیراز، در حال اجرای طرح برخورد با موتورسواران متخلف بوده‌اند.

وی ادامه داد: در همین راستا یک دستگاه موتورسیکلت که راکب و سرنشین آن فاقد کلاه ایمنی بودند، توسط مأموران متوقف شده و پس از بررسی های لازم به دلیل عدم احراز هویت و عدم استفاده از کلاه ایمنی، دستور توقیف و هدایت آن به پارکینگ صادر می‌شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: در این لحظه مأموران با مقاومت، ‌ایجاد درگیری و تعدی و تمرد سرنشین و راکب آن در محل مواجه می‌شوند که مأموران به منظور جلوگیری از فرار متهم و دفاع از خود، مجبور به استفاده از اسپری و دستگیری وی می‌شوند.

محمدی با اشاره به انتقال موتورسیکلت مورد نظر به پارکینگ، تصریح کرد: در این رابطه پرونده تشکیل شده و در جریان رسیدگی است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران پلیس برای ایجاد نظم و امنیت و همچنین روانسازی ترافیک اقدام به اجرای طرح و برخورد با رانندگان خودرو و موتورسیکلت های متخلف در سطح شهر می کنند، گفت: افرادی که بخواهند با انجام چنین اقداماتی و انتشار کلیپ در فضای مجازی، اعتماد مردم را نسبت به پلیس کاهش دهند با برخورد قانونی و قاطع پلیس مواجه خواهند شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

استاندار فارس

کاهش ۵٠ درصد بیکاری در فارس طی پنج سال

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, عنایت‌الله رحیمی چهارشنبه ۱۸ دی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *