صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / خسرویار: می توانستیم پیروز میدان باشیم

مرحله دوم مسابقات انتخابی دختران زیر 19 سال آسیا - ویتنام

خسرویار: می توانستیم پیروز میدان باشیم

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم اما این بازی برای ما تمام شده و تمام تمرکزمان رقابت برابر کره جنوبی است.

خسرویار

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فدراسیون فوتبال، کتایون خسرویار درباره عملکرد بازیکنانش برابر ویتنام گفت: ویتنام تیم بسیار قوی دارد که از پایه کار کرده است. خدا را شکر که توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. تلاش بسیاری کردیم و می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

وی افزود: نیمه اول بازی را یک بر هیچ به سود ویتنام به رختکن رفتیم. در نیمه دوم بچه‌ها فشار بیشتری به حریف وارد کردند و در نهایت زهرا خدابخشی توانست بازی را به تساوی بکشاند. بازیکنانم در این مسابقه فوق‌العاده بودند. نمایش قابل قبولی از خود برابر میزبان رقابت‌ها داشتند و از جان مایه گذاشتند.

خسرویار اضافه کرد: فوتبال بانوان در حال رشد و توسعه است و مطمئناً این پیشرفت بخاطر حضور حسین عبدی و محمد حبیبی، در کنار کادر فنی تیم‌های ملی فوتبال بانوان است. در این مدت تلاش کردیم تا اعتماد به نفس بازیکنان را بالا ببریم. این خودباوری و اعتماد به نفس بچه‌ها را در دیدار امروز برابر ویتنام مخصوصاً در نیمه دوم مسابقه به وضوح مشاهده کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در پایان خاطر نشان کرد: بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم و این بازی برای ما تمام شده است. تمام تمرکزمان روی بازی بعدی که روز یکشنبه هشتم اردیبهشت ماه برابر کره جنوبی است، گذاشته‌ایم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

اوله گنار سولسشر

از اخراج شدن نمی‌ترسم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, اوله گنار سولسشر، سرمربی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *