صفحه اصلی / سیاسی / سایر حوزه های سیاسی / غیب‌پرور: به کوری چشم دشمنان وارد دهه پنجم انقلاب شدیم

غیب‌پرور: به کوری چشم دشمنان وارد دهه پنجم انقلاب شدیم

با حضور سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از معاونین سازمان بسیج مستضعفین مراسم تکریم و معارفه مسئول معاونت فرهنگی هنری بسیج و بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شد.

نشست خبری سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج

به گزارش کسب و کار نیوز، به نقل از سازمان بسیج مستضعفین، سردار غیب پرور در این مراسم ضمن اهمیت مسائل فرهنگی گفت: به کوری چشم دشمنان وارد دهه پنجم انقلاب شدیم و محقق شدن دهه پنجم انقلاب به واسطه نعمت ولایت است.

وی ضمن تاکید بر اهمیت هنر افزود: یکی از ابزارهای مهم برای حفظ انقلاب “هنر” است و ما باید شکرگزار نعمت انقلاب باشیم که علاوه بر شکر لسانی، باید با کار انقلابی و جهادی به صورت عملی نعمت بزرگ انقلاب را شاکر باشیم.

سردار غیب پرور افزود: در صورتی می توان یک کار را انقلابی و جهادی نامید که آن کار اثر بخش باشد وگرنه آن عمل فقط باعث اتلاف سرمایه انسانی و مالی شده است.

بر اساس این گزارش، سردار عبدالرضا آزادی که پیش از این مسئولیت بازرسی سازمان را بر عهده داشت، به عنوان معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج مستضعفین منصوب شد.

پیش از این سید محمد یاشار نادری عهده دار این مسئولیت بود که امروز به عنوان مسئول بنیاد فرهنگی روایت فتح معرفی شد و از محمد حبیبی هم که پیش از این سرپرستی بنیاد فرهنگی روایت فتح را به عهده داشت، تقدیر شد.
 

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات استان گلستان

به گزارش کسب و کار نیوز، هادی هاشمیان در جلسه شورای قضائی استان گلستان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *