صفحه اصلی / استان ها / البرز / کشف ۲۴ گوساله قاچاق در آزادراه کرج-تهران

کشف ۲۴ گوساله قاچاق در آزادراه کرج-تهران

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان، یک دستگاه خودرو کامیون حامل 24 رأس گوساله قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در آزادراه تهران – کرج توقیف شد.

قاچاق دام

به گزارش کسب و کار نیوز، سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در اجرای طرح سراسری مقابله با قاچاق دام و فرآورده‌های دامی، ماموران اداراه مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز در حین انجام ماموریت در آزادراه تهران – کرج محدوده “پل فردیس” به یک دستگاه کامیون حامل دام (گوساله) مشکوک شدند.

وی گفت : با دستور پلیس، خودرو متوقف و در بررسی مدارک و تحقیق از راننده محرز شد که فاقد هرگونه مجوز و مدارک حمل احشام است و به صورت قاچاق جهت توزیع در فروشگاه‌های عرضه مواد پروتئینی وارد کشور شده است.

سرهنگ نادربیگی گفت: ارزش دام‌های مکشوفه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

عملیاتی مشترک برای دستگیری توزیع کننده مواد مخدر در تهران و البرز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر هم گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و تهران بزرگ از یک توزیع کننده مواد مخدر ۲۲ کیلو و ۲۰۰ گرم ماده مخدر تریاک کشف شد.

سرهنگ “علی عسگری” رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر فردی که اقدام به قاچاق گسترده مواد مخدر در سطح استان‌های البرز و تهران می کرد شناسایی شد.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، منزل متهم در تهران شناسایی و با هماهنگی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ نامبرده دستگیر و در بازرسی از خودروی وی، مقدار ۲۲ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر تریاک کشف و یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس نیز توقیف شد.

سارقان کابل‌های برق هیو به دام افتادند

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری اعضای باند سارقان سیم های برق و کشف ۱۶فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی فضلی علیشاه در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم‌های برق وتجهیزات دکل وترانس، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات و شگردهای پلیسی، اعضای باند ۴ نفره سارقان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در حین سرقت ترانس برق در روستای “هیو” دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شدند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان در بازجویی های ماموران به ۱۶ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند.

کیف‌قاپان دهقان‌ویلا دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۴۶ دهقان ویلا، سارقان کیف قاپ دستگیر و به ۱۲ فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ حسنعلی فیروزخواه در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه خانم جوانی به کلانتری ۴۶ دهقان ویلا و اعلام شکایت مبنی بر سرقت کیف دستی‌اش از سوی سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید، شناسایی خودرو و سرنشینان آن در دستور کار این کلانتری قرار گرفت.

وی افزود: ماموران بلافاصله وارد عمل شده و با رد زنی‌های اطلاعاتی خودرو را شناسایی کردند.

سرهنگ فیروزخواه در ادامه بیان کرد: ماموران در حین انجام ماموریت، خودرو مورد نظر را که در حال تردد در یکی از خیابان‌های اصلی شهر بود مشاهده و پس از نزدیک شدن به خودرو، با رعایت موارد امنیتی و حفاظتی، خودرو توقیف و ۴ نفرسرنشینان آن دستگیری شدند.

فرمانده انتظامی کرج افزود: متهمان پس از انتقال به کلانتری به جرم خود مبنی بر ۱۲ فقره سرقت کیف دستی خانم‌ها در مناطق دهقان ویلا، سه راه رجایی شهر و کوی کارمندان اعتراف کردند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

سوخت

محققان به نانو سوخت هیبریدی در البرز دست یافتند

به گزارش کسب و کار نیوز، سید امیر حسین زمزمیان  افزود: طرح تحقیقاتی تولید نانوسوخت هیبریدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *