صفحه اصلی / استان ها / البرز / شهرک‌های صنعتی البرز ایستگاه آتش‌نشانی ندارند

شهرک‌های صنعتی البرز ایستگاه آتش‌نشانی ندارند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: کلیه شهرک‌های صنعتی موظفند مجهز به ایستگاه آتش‌نشانی شوند.

 

به گزارش کسب و کار نیوز، مهدی مهرور امروز چهارشنبه (۱۰ بهمن) در حاشیه مانور ساعت صفر شهرستان فردیس، گفت: این مانور یعنی بدون اطلاع قبلی حادثه‌ای را به شکل نمادین برنامه‌ریزی کنیم و شرایط امداد رسانی دستگاه‌های اجرایی مورد ارزیابی قرار گیرد که در این می‌توان گفت شرایط ارائه خدمات این شهرستان مطلوب است.

وی با بیان اینکه مدیریت بحران شهر فردیس مورد رصد قرار گرفته بود و برنامه‌ریزی‌های مناسب انجام شد، افزود: برای ارائه خدمات در سطح شهرستان شاهد اقدامات درخوری بودیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز با اشاره به اینکه تاکنون شش مانور ساعت صفر در استان البرز برگزار شده است، تصریح کرد: مانورهایی در حوزه زلزله، تصادف بین جاده‌ای، واژگونی تانکر سوخت، امدادرسانی به ساختمان‌های بلند قامت از جمله اقدامات انجام شده می‌باشد.

مهرور با تاکید بر اینکه کلیه شهرک‌های صنعتی باید مجهز به ایستگاه آتش‌نشانی شوند، یادآور شد: به تمامی مجموعه‌ها اعلام کرده‌ایم و ابلاغ شده تا مجهز به ایستگاه آتش‌نشانی شوند.

وی معتقد است مهاجرپذیری استان البرز موجب شده تا همواره به توسعه و ارتقا ساختمان‌ها و تجهیزات ستاد بحران برای ارائه خدمات بپردازیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز با اشاره به افزایش شهرک‌های صنعتی در استان، ادامه داد: باید در حوزه تجهیزات و نیروهای انسانی به ارتقا شرایط بپردازیم، آموزش موجب ارتقا فعالیت‌ها خواهد شد.

انتهای پیام

 

همچنین مطالعه کنید:

روغن‌های خوراکی

مردم در خرید روغن‌های خوراکی دقت کنند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, علی اکبر مختاری اظهار کرد: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *