صفحه اصلی / استان ها / ایلام / بازی با اسلحه شکاری جان نوجوان ۱۳ ساله را گرفت

بازی با اسلحه شکاری جان نوجوان ۱۳ ساله را گرفت

سهل انگاری و بازی با سلاح شکاری، جان نوجوان پسر ۱۳ ساله را در شهر "زرنه" ایوان گرفت.

اسلحه شکاری

‌به گزارش کسب و کار نیوز، سرهنگ «سعید عالی‌پور» فرمانده انتظامی شهرستان ایوان با تأیید این خبر، اظهار کرد: در پی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۰ مبنی بر یک مورد خودزنی منجر به فوت با سلاح شکاری در شهر زرنه، بلافاصله مأموران در محل حاضر شدند.

وی افزود: پس از بررسی‌های اولیه و تحقیق از شاهدان حادثه، مشخص شد پسر نوجوان ۱۳ ساله که به همراه مادرش در منزل بودند، تنهایی داخل اتاق رفته و با سلاح شکاری متعلق به پدرش که در دسترس بوده مشغول بازی کردن می‌شود، غافل از اینکه گلوله در جان سلاح و مسلح بوده است که به صورت ناگهانی گلوله شلیک و به سر نوجوان برخورد می‌کند و به علت شدت جراحات در دم فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان یادآور شد: اقدامات اولیه بررسی صحنه توسط پلیس آگاهی شهرستان انجام و با هماهنگی مقام قضائی جهت سیر مراحل قانونی جسد به سرد خانه بیمارستان امام رضا (ع) منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان ضمن اظهار تأسف و تأثر از این حادثه دلخراش به شهروندان به ویژه والدین توصیه کرد: در صورت داشتن سلاح آن را در جای امن و دور از دسترس فرزندان نگهداری کنند و از خالی بودن سلاح اطمینان حاصل و اجازه شوخی کردن و یا دستکاری سلاح را به فرزندان ندهند تا شاهد حوادث تلخ و جبران ناپذیر این چنینی نباشیم.

انتهای پیام

 

همچنین مطالعه کنید:

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام

فعالیت تمام باشگاه‌های ورزشی تا پایان هفته متوقف است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا,«مظفر علی شائی»  اظهار کرد:  با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *