صفحه اصلی / استان ها / خوزستان / توضیح رییس دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران درباره فیلم منتشرشده در فضای مجازی

توضیح رییس دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران درباره فیلم منتشرشده در فضای مجازی

رییس دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی توضیحاتی ارائه داد.

سگ

دکتر حسین حمیدی‌نجات در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: فیلم منتشر شده در فضای مجازی در خصوص سگ‌های مورد آزمایش قرار گرفته در دانشکده را دیده‌ام و بسیار متاثر شدم. تامین سلامت و امنیت حیوانات، اصلی‌ترین وظیفه ما است و چنین اتفاقات تاسف‌برانگیزی به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

وی با اشاره به اینکه تنها چند روز است که مسئولیت دانشکده را بر عهده گرفته است، افزود: قطعا در دوره مدیریت خود بر دانشکده، به‌گونه‌ای عمل خواهد شد که دیگر شاهد وقوع چنین صحنه‌های ناپسندی نباشیم. رییس دانشگاه نیز مکرر بر مساله تامین امنیت و رفاه حیوانات و حفظ اصول اخلاقی در فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی تاکید دارند و اکنون نیز دستور پیگیری موضوع را صادر کرده‌اند. بنده نیز با جدیت، موضوع را پیگیری کرده و گزارش نهایی را به رییس دانشگاه ارائه خواهم داد و اگر قصوری صورت گرفته باشد، پیگیری خواهد شد.

رییس دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز تصریح کرد: بنده به نوبه خود، عذرخواهی می‌کنم و برای پیشگیری از وقوع اتفاقات مشابه، تلاش خود را به کار خواهیم بست.

به گزارش کسب و کار نیوز، روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که بر اساس آن، تعدادی از سگ‌های مورد آزمایش در دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران بدون مداوای مناسب، رهاسازی شده‌اند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

سدهای خوزستان

حجم کافی سدهای خوزستان برای مهار سیلاب‌های احتمالی بهار

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, داریوش بهارلویی با اشاره به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *