صفحه اصلی / اقتصادی / راه و شهرسازی / ارتباط با مشتریان اینترنت پرسرعت برخی مناطق جمعه مختل می شود

ارتباط با مشتریان اینترنت پرسرعت برخی مناطق جمعه مختل می شود

شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: جمعه (نهم آذرماه) در سامانه نرم‌افزاری ارتباط با مشتریان اینترنت پرسرعت 25 منطقه مخابراتی کشور به طور موقت اختلال ایجاد می شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، امروز (چهارشنبه) شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: با توجه به لزوم انتقال سامانه نرم‌افزاری ارتباط با مشتریان اینترنت پرسرعت متمرکز شرکت مخابرات ایران از سرورهای موجود به سرورهایی با معماری و زیرساخت جدید، از ساعت ۲ تا ۸ صبح جمعه سامانه ارتباط با مشتریان متمرکز، قطع و از دسترس خارج می شود.
بر اساس این گزارش، عملیات «داون تایم» برای ارتقای این سامانه در ۲۵ استان شامل استان‌های خراسان شمالی، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، زنجان، همدان، ایلام، مازندران، کردستان، کرمانشاه، مرکزی، گلستان، هرمزگان، اردبیل، کرمان، گیلان، یزد، خوزستان، البرز، قم، قزوین، سمنان، خراسان جنوبی و آذربایجان غربی اجرا می شود.
به گزارش کسب و کار نیوز، منظور از داون تایم خراب شدن و دسترسی نداشتن به سرویس است که دلایلی مانند تعمیر و نگهداری، وجود نقص در سیستم و غیره دارد.
مدیریت ارتباط با مشتری (Customer relationship managment) به روش ها و راهبردهایی گفته می شود که شرکت ها برای مدیریت و تحلیل رفتار بین خود و مشتریان با هدف بهبود این ارتباط استفاده می کنند.
نرم افزارهای مرتبط نیز کمک می کند مفاهیم مدیریت ارتباط با مشتری در کسب و کارها قابل پیاده سازی و خودکارسازی شود.
شرکت مخابرات ایران در آخرین تغییرات و بر اساس برنامه رهنگاشت پنج ساله، ۳۰ منطقه مخابراتی در کشور تعریف کرده است.

اقتصام*۲۰۷۸*۱۹۶۱*

همچنین مطالعه کنید:

maskan

پیش بینی هایی از بازار مسکن در سال ۹۹

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، واسطه‌های ملکی، رکود تورمی و خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *