صفحه اصلی / سیاسی / سایر حوزه های سیاسی / در آزمون وکالت ۹۷ سوالی از قانون اصلاح قانون صدور چک طرح نخواهد شد

رییس اسکودا:

در آزمون وکالت ۹۷ سوالی از قانون اصلاح قانون صدور چک طرح نخواهد شد

رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) با اشاره به ابلاغ قانون اصلاح قانون صدور چک، گفت که در آزمون وکالت سال ۱۳۹۷، سوالی از قانون مذکور طرح نخواهد شد.

آزمون سراسری کارشناسی ارشد - دانشگاه علم و صنعت

مرتضی شهبازی نیا در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به توزیع کارت ورود به جلسه آزمون وکالت ۹۷ از امروز و اطلاع رسانی در مورد شرایط رفع نقص اطلاعات شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش کشور، اظهار کرد: ظاهرا در اطلاعیه‌ای اعلام شده بود که مدت زمان آزمون ۱۲۰ دقیقه ذکر شده در حالی که ما توافق کرده بودیم که ۱۵ دقیقه به زمان این آزمون اضافه شود.

وی تصریح کرد: این ۱۵ دقیقه اضافه خواهد شد و مشکلی از این جهت نیست. آن اطلاعیه هم اصلاح خواهد شد. در کارت هم زمان ۱۳۵ دقیقه درج شده است.

رییس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) با اشاره به اصلاح قانون چک در روزهای اخیر  و در رابطه با دغدغه احتمالی داوطلبان آزمون وکالت ۹۷ در این باره، تاکید کرد: به دلیل اینکه این اصلاحیه اخیرا اتفاق افتاده است طبیعی است که از دواطلبان انتظار نمی‌رود که اطلاعات کاملی در رابطه با این قانون داشته باشند بنابراین از این قانون سوالی طرح نخواهد شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات استان گلستان

به گزارش کسب و کار نیوز، هادی هاشمیان در جلسه شورای قضائی استان گلستان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *