صفحه اصلی / استان ها / فارس / فرماندار شیراز:هر گونه تجمع در فضای آزاد نیازمند مجوز قانونی است

تجمع بدون مجوز تعدادی در مقابل شهرداری شیراز

فرماندار شیراز:هر گونه تجمع در فضای آزاد نیازمند مجوز قانونی است

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان شیراز تاکید کرد که براساس قانون هرگونه تجمعی در فضای آزاد با هر شکل و هدفی مستلزم دریافت مجوز از مبادی قانونی است.

فرمانداری

حیدر عالیشوندی ظهر شنبه هفتم مهر در گفت و گو با ایسنا تصریح کرد: طی روزهای اخیر هیچ درخواستی مبنی بر برگزاری تجمع در هیچ نقطه‌ای از شهرستان و شهر شیراز توسط فرمانداری صادر نشده است.

او با بیان این‌که هرگونه تجمعی بدون طی مراحل قانونی دریافت مجوز،  غیرقانونی محسوب می‌شود، گفت: فرمانداری شهرستان شیراز بارها اعلام و تاکید کرده که آمادگی بررسی درخواست مجوز برپایی تجمع و صدور مجوز در چهارچوب قوانین جاری کشور را دارد.

عالیشوندی با بیان این‌که برپایی هرگونه تجمع فاقد مجوز قانونی، می‌تواند به زیان جامعه بوده و به امنیت و آرامش موجود لطمه بزند، گفت: ظاهرا تجمعی پیش از ظهر امروز مقابل شهرداری مرکزی شیراز در حال شکل گیری بوده که بلافاصله اطلاعاتی در خصوص متفرق شدن افراد واصل شد.

فرماندار شیراز تاکید کرد که هیچ مخالفتی با برگزاری تجمع وجود ندارد مشروط به آن‌که از قبل برای دریافت مجوز اقدام قانونی و رسمی انجام شده باشد.

به گزارش کسب و کار نیوز و به دنبال نصب بنری مذموم در شیراز و با وجود اقدامات قانونی از سوی شهرداری و دستگاه قضایی برای برخورد با مسببان این رخداد، تجمع‌هایی با حضور افرادی معدود در مقابل شهرداری شیراز شکل گرفت و در زمانی کوتاه پایان یافت.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

فاصله گذاری اجتماعی

اجرای فاصله گذاری اجتماعی به معنی بحرانی بودن وضعیت نیست

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, روح‌الله حسینی شنبه ۹ فروردین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *