صفحه اصلی / استان ها / فارس / احتکار ۲۰۰۰ خودرو در فارس

احتکار ۲۰۰۰ خودرو در فارس

‌مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از تشکیل پرونده برای 49 صاحب انبار در راستای اجرای طرح مبارزه با احتکار و امتناع از فروش‌ در فارس خبر داد.

انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر

‌علی مبشری در گفت و گو با ایسنا‌ گفت: با اجرای طرح مبارزه با احتکار، ۱۴۰ انبار تاکنون بازرسی شده و برای ۴۹ صاحب انبار که اقدام به احتکار یا امتناع از فروش کالا کرده‌اند، پرونده تشکیل شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به احتکار ۲ هزار خودرو توسط شرکت ایران خودرو در فارس، گفت: تا صبح دوم مهرماه یکهزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو دپو شده در این شرکت را تحت نظارت تعزیرات استان به مشتریان واقعی با قیمت مصوب اولیه تحویل داده‌ایم‌.

وی ادامه داد: مابقی نیز طی هفته‌های آینده به مشتریان تحویل داده خواهد شد‌.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس خاطرنشان کرد: کالاهای احتکاری مانند برنج، پوشک و لوازم یدکی را نیز پس از کشف و ضبط از انبارهای دپو شده به بازار وارد کرده و توزیع کرده‌ایم‌.

مبشری با بیان اینکه مواردی از وجود احتکار در فارس وجود داشت که برای همه‌ی صاحبان آنها پرونده تشکیل شده است، گفت: کالاهای این انبارها را به قیمت عادله روز در بازار توزیع کرده‌ایم‌.

وی تاکید کرد که به اتفاق نیروی انتظامی بازرسی ازانبار کالاها به طور مرتب انجام می‌شود‌.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس یادآور شد: مواردی خاصی نیز داشتیم که حجم وسیعی از کالا را در انبار نگهداری می‌کردند که پرونده آنها را تحت عنوان اخلال در نظم اقتصادی به دادگاه انقلاب ارجاع دادیم‌.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

فاصله گذاری اجتماعی

اجرای فاصله گذاری اجتماعی به معنی بحرانی بودن وضعیت نیست

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, روح‌الله حسینی شنبه ۹ فروردین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *