صفحه اصلی / سیاسی / سایر حوزه های سیاسی / بسیج آماده خدمت‌رسانی و همکاری با دولت است

در پیام سازمان بسیج به مناسبت هفته دفاع مقدس عنوان شد؛

بسیج آماده خدمت‌رسانی و همکاری با دولت است

سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد هفته غرور آفرین دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد .

آرم سازمان بسیج

به گزارش کسب و کار نیوز، در این بیانیه آمده است:

«هفته دفاع مقدس ، یادآور هشت سال مبارزه و مقاومت جانانه آحاد ملت ایران و فرزندان غیور رزمنده در برابر رژیم بعثی عراق و حامیان جهانی آن است. هفته دفاع مقدس نکوداشت خودباوری وایستادگی بسیجیان این مرز و بوم است که حماسه های جانانه آفریدند و درمقابل ددمنشی حزب بعث و اربابان آمریکایی به شایستگی مقاومت کردند.

هفته دفاع مقدس این بار در آستانه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی و نیز تشدید تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی و سیاسی دشمن و استکبار جهانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و لازم است با تامل بیشتری آن را پاسداشت و در آن اندیشه نمود. چرا که نظام اسلامی به برکت ولایت و آمادگی بسیجیان غیور هم‌اکنون درخت تنومندی است که ریشه در مکتب سرخ حسینی داشته و برگ‌وبار آن رویش جوانانی است که در دفاع از حرم اهل بیت (ع) به شایستگی اثبات کردند مستکبران دنیا و اذناب آلوده‌اش خللی در اراده و تفکر آنان در دفاع از اهل بیت (ع) و ولایت ایجاد نخواهد کرد.

به‌یادمی‌آوریم‌ روزها و سال‌های جنگ تحمیلی را که با تحریم‌های شدید نظامی و اقتصادی دشمنان، تا جایی که در آن ایام حتی‌ فروش سیم‌خاردار نیز به جمهوری اسلامی‌ممنوع بود و این در حالی بود که دشمن بعثی از جدیدترین‌ سلاح‌های شرق و غرب تغذیه شده و با موشک‌ها و بمب‌های شیمیایی غربی، مردم ایران را مورد هجوم وحشیانه قرار می‌داد. اما از آنجا که وعده خدا نصر و فتح برای بندگان مخلص‌ و مبارزان راه الله است، مردم قهرمان ایران به‌واسطه ایمان به‌ خدا و تبعیت از رهبر کبیر و فقید انقلاب حضرت‌امام خمینی (ره) و تکیه بر بسیج فراگیر وگسترده مردمی توانست هم در جبهه نظامی و هم جبهه اقتصادی و خودکفایی تسلیحاتی کید دشمن را نقش بر آب نموده و او و حامیانش را به زانو در آورد و روسیاه کند.

با این حال امروز که بار دیگر جهان غرب و در راس آن شیطان بزرگ به اشکال مختلف از جمله تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی اقصادی سعی درتوطئه، فشار و بدبینی در افکار مردم‌ آزاده ایران اسلامی و به زعم خام خویش شکست انقلاب اسلامی را دارد؛ تنها راه ایستادگی در برابر نقشه‌های شوم و سیاه مستکبران جنایتکار، توکل به خدا، وحدت کلمه و تبعیت از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) می‌باشد که همه را به همدلی و همکاری برای پایداری در برابر دسیسه‌های اقتصادی فرامی‌خوانند و سرنوشت زورگویان جهان به‌ویژه آمریکا و رژیم کودک‌کش اسرائیل را تباهی و حذف شدن در جغرافیای سیاسی جهان می‌دانند.

در همین راستا سازمان بسیج‌ مستضعفین ‌از یک‌سو با برگزاری رزمایش اخیر اقتدار عاشورایی بسیج ضمن اعلام آمادگی برای مقابله با هرگونه خطر از سوی آمریکا و عمال دست آموزش، از دیگر سو آمادگی خود را برای همیاری و همکاری با دولت در عرصه‌های خدمت‌رسانی، سازندگی، خودکفایی و اقتصاد مقاومتی اعلام داشته و آماده است تا با تکیه برتوان تخصصی فرزندان بسیجی ملت بزرگ ایران‌ در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی باردیگر طعم‌ تلخ شکست را به دشمنان چشانده و پیروزی دیگری را برای این سرزمین الهی رقم بزند.»

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۱۷۱۶ روزنامه کسب و کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *