صفحه اصلی / سیاسی / سایر حوزه های سیاسی / نیروهای مسلح کردستان آمادگی مقابله با هر نوع تهدیدی را دارند

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

نیروهای مسلح کردستان آمادگی مقابله با هر نوع تهدیدی را دارند

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت:نیروهای مسلح کردستان در مقابله با تهدیدات استکبار همواره حضور داشته‌ و آمادگی مقابله باهر نوع تهدیدی را دارند.

آرم سپاه

به گزارش کسب و کار نیوز،  سردار محمدحسین رجبی، امروز دوشنبه(۲۶ شهریور) در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله(ص) ۲، که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: مرحله اول رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله ، از یک ماه پیش با اعزام و بکارگیری گروه‌های جهادی در سطح استان اجرا شده  که در روزهای پایانی آن هستیم.

وی افزود: در این راستا حدود ۳۰۰ گروه جهادی از نهم تا ۲۹ شهریورماه در مناطق محروم استان حضور دارند و به رفع محرومیت این مناطق کمک می‌کنند . 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: مرحله دوم این رزمایش امروز برگزار می‌شود که امروز 20 گردان از بسیجیان سپاه بیت المقدس همزمان در شهر سنندج و ۹ شهرستان دیگر استان حضور دارند.

وی ادامه داد: در مهرماه سال جاری هم مرحله اصلی این رزمایش در حوزه مقابله با تهدیدات نرم و سخت برگزار خواهد شد که چندین برابر امروز بسیجیان در آن حضور خواهند داشت.

سردار رجبی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه بسیجیان از آغاز نهضت انقلاب تاکنون در صحنه‌های مهم حضور داشته‌اند، ذکر کرد: عنصر پیروزی نیروهای نظامی انقلاب اسلامی، همین بسیجیان علاقمند، متعهد، جهادگر و شهادت طلب بودند که با استکبار برخورد جدی کردند.

وی با بیان اینکه، ادامه همین نسل امروز با عظمت و سربلندی، عَلَم اسلام را در مقابله با استکبار به دست گرفته‌اند، تصریح کرد: اولین هدف و پیام رزمایش امروز ارتقای آمادگی‌های رزمی و عمومی بسیجیان همراه با سازماندهی آنهاست.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: نیروهای مسلح کردستان در مقابله با تهدیدات استکبار همواره حضور داشته‌اند و امنیت پایدار مردمی و بومی در استان برقرار است.

وی به هدف دیگر برگزاری رزمایش امروز اشاره و بیان کرد: همچنین به دنیا اعلام می‌کنیم که این نسل از بسیجیان، در ادامه نسل پیشمرگان مسلمان کرد هستند، نسلی که پیشقراول دفاع از اسلام و انقلاب بودند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، با اشاره به اینکه بیش از ۵۰۰ هزار کردستانی عضو بسیج هستند، خاطرنشان کرد: ما اعلام می‌کنیم که استکبار به قومیت و یا تفرق مذهبی در کردستان نمی‌تواند دل خوش کند و ما هر توطئه‌ای را در حوزه سخت و نرم دفع خواهیم کرد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۱۷۱۶ روزنامه کسب و کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *