صفحه اصلی / استان ها / آذربایجان غربی / مسئولان در جنگ اقتصادی با متخلفان برخورد کنند

امام جمعه ارومیه:

مسئولان در جنگ اقتصادی با متخلفان برخورد کنند

امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان در جنگ اقتصادی با متخلفان برخورد کنند تا سربلند از جنگ اقتصادی نیز عبور کنیم.

امام جمعه ارومیه

به گزارش کسب و کار نیوز، حجت الاسلام سید«مهدی قریشی» در خطبه های نماز جمعه ارومیه این هفته افزود: نبود برنامه ریزی و ضعف در اجرای امور در کشور وجود دارد ولی نباید عرصه را برای دشمنان و نقشه های آنان باز کرد و دولت و مسئولان باید جلوی متخلفان را بگیرند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با بیان اینکه  توجه به وضعیت اقتصادی و حل مشکلات مورد تاکید مقام معظم رهبری است اظهار کرد: دشمنان از باب جنگ نرم و فشارهای اقتصادی وارد شده تا عرصه را بر ما تنگ کند لذا باید مردم و مسئولان با همراهی همدیگر جهادی عمل و انصاف را در امور خود مراعات کنند.

قریشی به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اشاره کرد و افزود: افراد وحشی منش بر دنیا حکومت می کنند و نام خود را مدافع حقوق بشر گذاشته اند و جنایات این افراد گواه بر نقض حقوق بشر توسط خود آنهاست.

وی ضمن تسلیت رحلت حجت الاسلام حسنی افزود: حضور پرشور مردم در مراسم ترحیم حجت الاسلام حسنی نشان از ارادت مردم به این عالم ربانی بود زیرا ایشان تمام عمر خود را در راه خدمت به مردم صرف کردند.

وی ضمن اشاره به فرا رسیدن هفته مبارزه با مواد مخدر افزود: مردم باید قدردان زحمات نیروهای انتظامی بوده و نیز هوشیار باشند چرا که موضوع مواد مخدر توسط استعمارگران بر کشور تحمیل می شود.

امام جمعه ارومیه در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال در جام جهانی تصریح کرد: باید بدانیم که پیروزی تنها غلبه بر حریف نیست بلکه نحوه رفتار و اعمال این جوانان خود نشان از اقتدار و پیروزی جوانان ما در عرصه های جهانی بود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

Industrial settlements of West Azerbaijan

سرمایه‌گذاری ۱۱ هزار میلیارد ریالی در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، علی عبدلی روز پنج‌شنبه  با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *