صفحه اصلی / استان ها / البرز / گرایش موج گسترده‌ای از جوانان فرقه ضاله بهائیت به دین اسلام در استان البرز

یک جوان تازه مسلمان شده:

گرایش موج گسترده‌ای از جوانان فرقه ضاله بهائیت به دین اسلام در استان البرز

جوان بهایی ساکن شهرستان ساوجبلاغ در دیدار با امام جمعه شهر جدید هشتگرد، ضمن برائت از فرقه ضاله بهائیت به مکتب تشیع روی آورد.

هشتگرد

‌به گزارش کسب و کار نیوز‌، امام جمعه شهر جدید هشتگرد در این مراسم گفت: دین اسلام آخرین و کاملترین دین است و در روز قیامت هم دین اسلام مورد قبول است؛ حال توفیق حاصل شده برای شما تا با یک اراده درونی آماده تشرف و انتخاب مسیر صحیح زندگی شوید.

حجت الاسلام والمسلمین محمد خدیری  با تاکید بر رسیدن به تعالی معنوی خطاب به این جوان رهیافته گفت: شناخت خدا دلت را آرام می‌سازد و روحت را از پاکی لبریز می‌کند؛ گرویدن به اسلام مثل این است که خداوند یک ریسمانی را می‌فرستد تا یک سری از افراد به آن چنگ زنند و به تجلی و تعالی معنوی و روحی برسند.

امام جمعه شهر جدید هشتگرد  در این رابطه با بیان اینکه ‌مبانی اسلام یکی از عواملی است که برای  غیر مسلمانان ایجاد جاذبه می‌کند، گفت: یعنی آنها با تحقیق و مطالعه، اسلام را بررسی می‌کنند و می‌بینند که ‌دین‌ اسلام چه ویژگی‌ها و جذابیت‌های بالایی دارد و به خاطر این جاذبه‌ها است که به سمت دین اسلام روی می‌آورند؛ این یک عامل مهمی است که در گفتار و کردار افراد که به سمت اسلام آمده‌اند، دیده می‌شود.

وی با اشاره برمباحث اخلاقی دین اسلام گفت: در اسلام، نظام عقیدتی ما بر پایه برهان عقلی و منطقی استوار است. در کتاب‌های فلسفه و کلام به این امر اشاره شده است. در اسلام ما یک بخشی با عنوان اخلاقیات داریم که روابط انسان‌ها را با یکدیگر، رابطه انسان با خدا و رابطه انسان با سایر موجودات را بیان می‌کند، اینها محورهای مباحث اخلاقی دین اسلام است.

حجت الاسلام والمسلمین ‌خدیری  با اشاره به  لزوم اهتمام به دستورات مذهبی در زندگی روزمره، خطاب به این جوان تازه مسلمان، اظهار کرد: با مراجعه به کتب معتبر شیعی باید در راستای فراگیری اصول دینی اهتمام ویژه داشته باشید تا بتوانید در این مسیر قدم‌های محکمی بردارید.

گرایش موج گسترده‌ای  از جوانان فرقه ضاله بهائیت به دین اسلام در استان البرز

این جوان تازه مسلمان شده نیز در این دیدار اظهار کرد: با تحقیق از تعدادی از افراد مسلمان شده در دین اسلام و تغییراتی  از قبیل امید و نشاط را که ‌در زندگی آنها  دیدم، شروع به تحقیق در دین اسلام را نمودم ‌و این امر باعث شد تا تلاش خودم را برای رسیدن به این مرحله یعنی تشرف به دین اسلام داشته باشم.

وی در ادامه افزود : شاید برای پذیرش اسلام مشکلات و مسائل زیادی بر سر راهم بود ولی اسلام حلاوت و شیرینی‌‌ دارد که هر کسی طعم آن را بچشد این مشکلات برایش آسان می‌شود که من نیز از لحظه تصمیم‌گیری این شرینی را احساس کردم.

وی ادامه داد: موضوع تشرف به دین اسلام از فرقه ضاله بهائیت موضوعی است که مدتی محافل این فرقه را با نگرانی روشن شدن ذهن جوانان بهایی ‌روبرو کرده است. عده‌ای از اعضای این  تشکیلات ‌باطل ‌از کارهای انحرافی این فرقه خسته شده و به دنبال راهی برای رسیدن به کمال هستند و این امر باعث شده تا در استان البرز گرایش به دین اسلام بیشتر شود.

وی در پایان افزود: افرادی هم در این فرقه با مشکلات فراون در حال زندگی هستند و یک نوع زندان اجباری را تحمل می‌کنند و پیاده نظام افرادی سودجو که خود را مدیران این فرقه می‌دانند شده‌اند تا جایی که این افراد در رفاه کامل و خوشی با فرزندانشان در حال زندگی هستند و افراد دیگر در این فرقه را پله‌ای برای رسیدن به تفریحات خود کرده‌اند.

در پایان این دیدار یک جلد کلام الله مجید توسط ‌حجت الاسلام والمسلمین محمد خدیری به جوان تازه مسلمان شده ‌اهدا شد.

‌انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

تولید آبلیمو و آبغوره

تولید آبلیمو و آبغوره با جوهر نمک!

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, سرهنگ نورمحمد فتحی زاده گفت:به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *