صفحه اصلی / سیاسی / سایر حوزه های سیاسی / فرصت استثنایی بهرمندی از ظرفیت‌های معاونت منابع انسانی قوه قضاییه

رئیس سازمان تعزیرات عنوان کرد

فرصت استثنایی بهرمندی از ظرفیت‌های معاونت منابع انسانی قوه قضاییه

عاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه، تقارن انعقاد تفاهم نامه با هفته قوه قضاییه را مبارک دانست و آنرا فرصت مغتنم برای سازمان تعزیرات و معاونت منابع انسانی بیان کرد.

image.png

به گزارش کسب و کار نیوز، جمال انصاری با اشاره به مشابهت بسیار زیاد میان کار سازمان تعزیرات حکومتی و دستگاه قضا، اظهار داشت: با وصف اینکه سازمان در زیر مجموعه وزیر محترم دادگستری است و قوه قضاییه خط مشی کلیه دادگستری‌ها را ترسیم می‌کند، به همین دلیل، حجم قابل توجهی از امور کاری ما در سطح کشوری با دستگاه قضا گره خورده است.
وی افزود: در حال حاضر بیش از ۷۰۰ قاضی دادگستری در کل کشور در موارد متعددی از جمله پرونده‌های قاچاق و تصمیمات تبدیلی با ما همکاری می‌کنند. این همکاری و ارتباط ضابطه‌ای _ قانونی و تکلیفی _اختیاری ایجاب می‌کرد که ما بتوانیم ظرفیت‌های ارتباطی خود را در حوزه آموزش هم ارتقاء دهیم.
رئیس سازمان تعزیرات عنوان کرد: قوه قضاییه توانمندی‌های بسیاری در بخش‌های مختلف خصوصاً در معاونت منابع انسانی دارد و در کارهای علمی و پژوهشی توفیقات زیادی داشته است.
وی در ادامه گفت: بر این اساس، سازمان به جهت اشتراکات بین این دو نهاد علاقمند توسعه ارتباط تشکیلاتی بود و تصمیم گرفت در جهت ارتقاء دانش همکاران اداری و شعبه‌ای خود تفاهم‌نامه‌ای داشته باشیم.
 انصاری افزود: شاه بیت این تفاهم، ظرفیت‌های قوه قضاییه در معاونت منابع انسانی در حوزه ارتقاء نیروی انسانی می‌باشد که مهم‌ترین داشته یک سازمان است و زمینه‌ساز ارتقاء امور آموزشی و کلیت سازمان خواهد بود.
رئیس سازمان تعزیرات با بیان اینکه در گذشته، ارتباطات ما در حوزه آموزش ضابطه‌مند نبوده اما وجود داشته، گفت: این تفاهم نامه بر آن است که این رابطه را منسجم و مدیریت کند و این فرصت برای ما فرصت استثنایی است که می‌توان از این ظرفیت در سطح کشوری استفاده کرد و این قابلیت وجود دارد که به استحکام تصمیمات مرتبط با دستگاه قضا و حتی تصمیمات مستقل ما کمک ‌کند.
وی در ادامه گفت: این تفاهم‌نامه سرآغاز سرفصل خوبی برای ماست و می‌تواند پیکره انسانی ما را با قوه قضاییه تعمیق دهد و موجب شود داشته‌های حداقلی ما از داشته‌های حداکثری قوه قضاییه بهرمند شود و فکر می‌کنم هرچه جلوتر برویم بهتر می‌توانیم تشکیلات ارتباطی خودمان را در زمینه اقداماتی که در سیاست‌های حکمی و اجرایی با هم گره خورده است را تقویت نماییم.
انصاری در پایان سخنان خود ضمن تشکر از دیدگاه معطوف و خوب معاونت منابع انسانی آن را فرصت مغتنمی شمرد و اظهار داشت: سازمان تعزیرات حکومتی تمام تلاش خود را خواهد کرد تا از این فرصت مغتنم بهرمند شود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۱۷۱۶ روزنامه کسب و کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *