صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / باکو صدور مجوز کسب و کار برای اتباع خارجی را تسهیل کرد

رئیس اداره امور مهاجرت جمهوری آذربایجان گفت

باکو صدور مجوز کسب و کار برای اتباع خارجی را تسهیل کرد

رئیس اداره امور مهاجرت جمهوری آذربایجان گفت که برای توسعه فعالیت کارآفرینان خارجی و رفع موانع سرمایه گذاری، روند صدور مجوز کسب و کار برای اتباع خارجی در این کشور تسهیل شده است .

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، بر اساس گزارش روز شنبه اداره امور مهاجرت جمهوری آذربایجان، «وصال حسین اف» در دیدار با سفیر ایتالیا در باکو افزود: اقدامات در زمینه اصلاح و ساده سازی قوانین برای تسهیل سفر اتباع خارجی به جمهوری آذربایجان ادامه دارد .
«الهام علی اف» رئیس جمهوری آذربایجان پس از پیروزی در انتخابات ۲۲ فروردین ماه و در جریان تعیین کابینه جدید، رئیس سازمان امور مهاجرت را تغییر و بر اصلاح امور در این اداره تاکید کرد.
وی از فعالیت این نهاد دولتی ناراضی بود و تاکید داشت که فعالیت این نهاد باید شفاف و به دور از فساد و رشوه خواری باشد .
رئیس اداره مهاجرت جمهوری آذربایجان، امروز در دیدار با اعضای شورای مدیران اتاق بازرگانی آمریکا ، بهبود فضای کسب و کار و توسعه فعالیت های کارآفرینی در جمهوری آذربایجان را مهم ارزیابی کرد و گفت : اقدامات جدیدی از سوی این اداره برای افزایش شفافیت در حال انجام است.
حسین اف افزود: اداره امور مهاجرت برای رفع سریع مشکلات کارآفرینان اقدامات لازم را انجام می دهد و مصمم به تقویت روابط با نمایندگان محافل کاری خارجی است .

همچنین مطالعه کنید:

✅عنوان دوره: تدوین برنامه کسب وکار – طرح تجاری (بیزینس پلن)

✅گارگاه آموزشی آنلاین ✅عنوان دوره: تدوین برنامه کسب وکار – طرح تجاری (بیزینس پلن) ✅مدرس: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.