صفحه اصلی / اجتماعی / دیده بان کسب و کار / طرح های ویژه گردشگری در گیلان و مازندران اجرایی می شود

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال:

طرح های ویژه گردشگری در گیلان و مازندران اجرایی می شود

شرکت عمران و مسکن شمال یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان می باشد که دفتر مرکزی آن در چالوس و مجموعه نمک آبرود قرار دارد و سرمایه گذاری های مختلفی را در استان گیلان و مازندران انجام می دهد.

به گزارش کسب وکار نیوز، شرکت عمران و مسکن شمال یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان می باشد که دفتر مرکزی آن در چالوس و مجموعه نمک آبرود قرار دارد و سرمایه گذاری های مختلفی را در استان گیلان و مازندران انجام می دهد.
مجتمع تفریحی ، توریستی نمک آبرود بعنوان زیر مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال در ایام سال میز بان بیشمار گردشگران می باشد.
این مجتمع که زیر مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال بوده با موقعیت استثنایی و بکری که دارد هر گردشگری که وارد شمال می شود را به سمت خود جذب می کند.
نمک آبرود چالوس در یک سال گذشته دوره متفاوتی را دنبال می کند و با تلاش دکتر ربیع پور در راس مدیرعاملی شرکت عمران و مسکن شمال اقدامات خوبی در جهت میزبانی از گردشگران در آن انجام شده است.
با تدبیر بنیاد مستضعفان در انتصاب دکتر حمیدرضا ربیع پور به عنوان مدیرعامل عمران مسکن شمال (نمک آبرود) شاهد شتاب فعالیت های عمرانی و گردشگری شرکت عمران مسکن شمال در استانهای شمالی هستیم.
یکی از فعالیت های عمرانی – گردشگری شرکت عمران مسکن شمال در شهرستان چالوس اجرای بزرگترین و زیباترین پارک آبی خاورمیانه است که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار بوده و عملیات اجرایی آن با شتاب در حال انجام است.
اکثر مسئولین استان مازندران و شهرستان چالوس بر این عقیده هستند با مدیریت خوب و تجربه بالا دکتر ربیع پور که در واقع تدبیر خوب مهندس سعیدی کیا در این انتصاب بوده شاهد رشد و شکوفایی شرکت عمران مسکن شمال در پیگیری و اجرایی پروژه های عمرانی و گردشگری هستیم.
با شروع به کار دکتر حمیدرضا ربیع پور، مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال این شرکت با توقف پروژه های زیادی روبرو بود اما باد درایت و مدیریت دکتر ربیع پور که قبلا در سمت های مختلف نیز نشان داده بود که می توان بر مدیریت او تکیه زد با انتخاب تیمی خوب و فنی موتور حرکت شرکت عمران و مسکن شمال را روشن کرد.
امروز در مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال هیچ پروژه متوقف شده ای وجود ندارد و با تلاش و پیگیری مدیرعامل این مجموعه و همکاران او خوشبختانه پروژه های هتل سازی ، پارک ساحلی آبی و مجموعه های داخل نمک آبرود در حال احداث هستند که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند.
یکی از اقدامات شایسته،ماندگار و خوب دکتر ربیع پور بعنوان مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال انتخاب و انتصاب دو معاون کاردان،با تجربه و سابقه مدیریت در معاونت اداری و مالی و معاونت فنی بوده است که آقای دکتر امیرعلی دلفان آذری در معاونت اداری و مالی سابقه و تجربه خوبی در شهرداری ها داشته و آقای دکتر میر بابایی نیز بعنوان معاون فنی تجربه اجرایی شایانی در کنار تدریس در دانشگاه دارد.

* رضایتمندی رئیس بنیاد مستضعفان و اعضای هیات مدیره از اقدامات انجام شده
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گقت: طرح های مختلف و ویژه گردشگری توسط این شرکت در استانهای گیلان و مازندران در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با اقدامات و برنامه ریزی هایی که صورت گرفته آماده میزبانی از گردشگران در تمام فصل هستیم.
دکتر حمیدرضا ربیع پور بیان داشت: در بعد زیبا سازی مجموعه نمک آبرود و ترمیم تجهیزات و امکانات گردشگری اقدام بسیار خوبی در این مجموعه صورت گرفته و تمام تلاش پرسنل مجموعه این خواهد بود تا بهترین میزبانی را از مسافران داشته باشیم.
مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال همچنین بیان داشت: خوشبختانه بازدیدی که ریاست محترم بنیاد مستضعفان و جانبازان و همینطور آقای کمیلی و خمسه ای بعنوان هیات مدیره از شرکت عمران مسکن شمال و مجموعه نمک آبرود بعمل آوردند از اقدامات انجام شده در مدت زمان حضور بنده بعنوان مدیرعامل ابراز رضایتمندی داشتند.
ربیع پور گفت: تمام برنامه ها و اقدامات انجام شده در شرکت عمران و مسکن شمال با مصوبه هیات مدیره انجام می شود و خوشبختانه جناب آقای دکتر سعیدی کیا بعنوان رئیس بنیاد مستضعفان و همینطور آقای کمیلی بعنوان مدیرعامل هلدینگ عمران و مسکن ایران و آقای خمسه ای بعنوان عضو هیات مدیره نهایت همراهی و همکاری را با این شرکت در انجام برنامه های پیش بینی شده دارند که نهایت تقدیر و تشکر را از این عزیزان دارم.

* نظارت مستمر و اصولی بر پروژه ها
وی گفت: از زمانی که بعنوان مدیرعامل در این شرکت حاضر شدم تاکید کردم تمام پروژه ها باید بر اساس اصول فنی تعریف شده پیش رود و نظارت بر پروژه ها از درخواست اصلی ام از معاونت فنی شرکت می باشد.
وی ادامه داد: در استان گیلان و شهر رشت پروژه های مختلفی رو به اتمام رساندیم که برای پایان کار با شهرداری مشکلاتی وجود داشت که این مشکلات مرتفع و پروژه جدید در گلسار رشت را آغاز کردیم .

*استفاده از کالای ایرانی در تمامی پروژه های زیر مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال
وی بیان داشت: با توجه به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است ابلاغ شد تا در تمام پروژه های در دست اقدام از کالای ایرانی استفاده شود.
ربیع پور بیان داشت: در کلیه مجموعه های این شرکت از جمله نمک آبرود و تمامی پروژه هایی که توسط این شرکت انجام می شود به پیمانکاران ابلاغ شد استفاده از کالای ایرانی در دستور کار قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال تاکید کرد: خرید از کالای ایرانی به حمایت از تولید ملی و اشتغال زایی می افزاید و این موضوع در دستور کار این شرکت قرار دارد.

* پیشرفت در اجرای پروژه باشگاه ساحلی
وی بیان داشت: بزرگ ترین و مجهزترین باشگاه ساحلی کشور واقع در ساحل نمک آبرود با ۱۷۵۰۰ متر زیربنا و اسکله تفریحی در حال ساخت که در بهار ۱۳۹۸ به بهره برداری خواهد رسید .
ربیع پور بیان داشت: باشگاه ساحلی طرحی نو وزیبا بوده که در کشور بی نظیر است و قطعا با بهره برداری از آن شاهد استقبال عموم مردم ایران اسلامی خواهیم بود.
وی بیان داشت: مجتمع مدرن تجاری ۹۰۰۰ متر مربعی نمک آبرود یکی دیگر از پروژه های عمرانی شرکت در نمک آبرود بوده که از پیشرفت خوبی برخوردار است و امیدواریم بتوانیم در بهار ۹۷ آن را به بهره برداری برسانیم.
وی گفت: در بخش جذب توریست نیز برنامه ریزی های خوبی در مجموعه نمک آبرود انجام دادیم تا میزبانی شایسته برای مسافران باشیم و در آینده ای نزدیک ۳ دستگاه بازی جدید از کشور آلمان وارد می کنیم که قطعا در جذب توریست تاثیرگذار خواهد بود.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال افزود: نوع طراحی باشگاه ساحلی نمک آبرود چالوس در خاور میانه بی نظیر است و با افتتاح این باشگاه ساحلی قطب گردشگری دریایی خواهیم شد.
حمیدرضا ربیع پور بیان داشت: مجتمع تفریحی ساحلی (باشگاه ساحلی)نمک آبرود توسط شرکت عمران مسکن شمال در مساحت۷۴۰۰۰ متر مربع احداث می شود که شامل۱۷۵۰۰ متر مربع فضای تجاری و ورزشی است.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال اظهار داشت: ۱۰۰۰۰ متر مربع پارکینگ در دو بخش زیر سطح و رویه به جهت جلوگیری از تخریب و حفظ محیط زیست در این پروژه طراحی شده است.
وی بیان داشت: باشگاه ساحلی نمک آبرود دارای دو بخش مردانه و زنانه است که هر کدام امکانات و تجهیزات خاص خود را دارند که استخرهای تفریحی مسقف هر کدام به مساحت ۳۰۰ متر مربع و استخر فضای باز هر کدام به مساحت حدودا ۱۰۰۰ متر مربع که در بخش بانوان،ساختمان اصلی بخش بانوان واستخر ها با احداث یک سازه محرمیت از بقیه فضاها مجزا خواهد شد.
ربیع پور تاکید کرد: این باشگاه ورزشی دارای سالن اسپا،حمام ترکی،حمام مغربی،سالن بدنسازی،سالن ایروبیک،کافی شاپ، و امکانات بخش خانوادگی اعم از رستوران،فوت کورت،بازارچه،اتاق بازی کودکان،سالن سرگرمی وسینما چند بعدی می باشد.
وی گفت: آبنمای موزیکال،جت اسکی،جت بورد،قایقهای تفریحی و… از دیگر امکانات و تجهیزات پیش بینی شده در این باشگاه ساحلی می باشد.
مدیرعامل عمران و مسکن شمال بیان داشت: در برنامه ریزی های صورت گرفته این شرکت چنین طرحی در شهرهای بابلسر و رامسر نیز در دستور کار قرار دارد تاجرایی شود که در شهرستان بابلسر با حجم کمتر طراحی نقشه ها در حال انجام می باشد.
وی گفت: تمام تلاش مجموعه بر این است تا زودتر از تقویم پیش بینی شده این باشگاه ساحلی به بهره برداری برسد تا در اختیار مردم قرار گیرند تا بهترین خدمات را به آنها ارایه دهیم.
ربیع پور تاکید : سازمان عمران و مسکن شمال در حوزه گردشگری و جذب توریست اقدامات بسیار خوبی را در مجموعه نمک آبرود فراهم کرده است و هر ساله در ایام نوروز و تابستان میزبان بیشترین گردشگر و توریست در بین مجموعه های تفریحی و توریستی در سطح کشور می باشد.

* تنها مجموعه دارای دو خط تله کابین در خاورمیانه
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال بیان داشت: مجموعه نمک آبرود تنها مجموعه تفریحی ، توریستی در خاورمیانه می باشد که دارای دو خط تله کابین بوده تا بتواند خدمات مطلوب تر و ویژه ای به گردشگران ارایه نماید.
مدیرعامل عمران و مسکن شمال گفت: با اقدامات خوب و تاثیرگذاری که در حوزه گردشگری با مساعدت ریاست محترم بنیاد مستضعفان و هلدینگ این مجموعه انجام شد امروز نمک آبرود یک برند جهانی است.
وی بیان داشت: امروز نمک آبرود به عنوان یک مجموعه تفریحی توریستی در بسیاری از بنگاههای گردشگری دنیا مطرح و به گردشگرانی که به ایران سفر می کنند پیشنهاد می شود و در خاور میانه تنها مجموعه ای به شمار می رویم که دو خط تله کابین همزمان قرار دارد.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و بهره برداری از پروژه های در دست اقدام، در آینده نمک آبرود نقطه طلایی گردشگری در خاورمیانه می شود.
وی ادامه داد: برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش تفریحی توریستی نمک آبرود همراه با استاندارد های روز گردشگری جهان انجام می شود و همواره سعی می کنیم برای سلیقه های مختلف بتوانیم در حوزه گردشگری حرفی برای گفتن داشته باشیم.

* نمک آبرود نقطه طلایی گردشگری
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و بهره برداری از پروژه های در دست اقدام، در آینده نمک آبورد نقطه طلایی گردشگری در خاورمیانه می شود.
مهندس حمیدرضا ربیع پور اظهار کرد: در حوزه گردشگری و جذب توریست اقدامات بسیار خوبی در نمک آبرود صورت گرفته تا همزمان با تحول گردشگری روز حرکت کنیم.
وی ادامه داد: برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش تفریحی توریستی نمک آبرود همراه با استاندارد های روز گردشگری جهان انجام می شود و همواره سعی می کنیم برای سلیقه های مختلف بتوانیم در حوزه گردشگری حرفی برای گفتن داشته باشیم.
ربیع پور بیان داشت: وجود ساحل،جنگل و کوه موجب شده این شهرک توریستی بعنوان مرکز گردشگری تفاوت زیادی با دیگر مراکز گردشگری ایران و حتی بسیاری از کشورها داشته باشد و وجود دو خط تله کابین در کنار سورتمه از امتیازات ویژه نمک آبرود محسوب می شود.

* موفقیت شرکت عمران مسکن شمال در اجرای پروژه های گردشگری
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: شرکت عمران و مسکن شمال بعنوان زیر مجموعه هلدینگ عمران و مسکن این بنیاد پروژه های خوبی را در حوزه گردشگری شمال در دست اقدام دارد که در اجرای آنها موفق بوده است.
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: فعالیت های عمرانی و توانمندی های شرکت عمران مسکن شمال ستودنی است.
سعیدی کیا در یکی از بازدیدهای خود از مجتمع تفریحی ، توریستی نمک آبرود چالوس اظهار کرد: با تشکر از زحمات مدیرعامل و پرسنل در روند اجرایی پروژه های مختلف شرکت عمران و مسکن شمال در استانهای گیلان و مازندران ، با توجه به قابلیت های موجود در شرکت عمران و مسکن شمال و توانمندی های بالقوه آن، انتظار میروداین پروژه ها با رعایت تمامی ضوابط و استانداردهای موجود در موعد مقرر به بهره برداری برسد تا انشاالله آحاد ملت شریف ایران اسلامی بتوانند از ثمرات آن بهره مند شوند.
وی ادامه داد: اقدامات و پروژه های خوبی در حوزه شرکت عمران مسکن شمال در حال انجام است که با بهره برداری از آنها قطعا آحاد مردم ایران بهره مند خواهند شد.
این مسئول در ادامه با تاکید بر رعایت استانداردهای موجود در پروژه ها گفت: در اجرای پروژه ها باید دقت شود تا تمام نکات فنی رعایت و پروژه ها بر اساس تقویم زمان بندی به بهره برداری برسند.
سعیدی کیا بیان داشت: احداث و راه اندازی بزرگ ترین و مجهز ترین باشگاه ساحلی کشور در مجموعه نمک آبرود از اقدامات خوب دیگر شرکت عمران مسکن شمال است که قطعا با استقبال مردم مواجه خواهد شد.
وی گفت: در راه اندازی و احداث باشگاه ساحلی که ویژگی های خاص خود را دارد باید دقت شود تا نهایت نظارت و بررسی های فنی انجام شود و با پیش بینی صورت گرفته در زمان مقرر به بهره برداری برسد.

*سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی بنیاد در منطقه نمک آبرود
مهندس کمیلی، مدیر عامل هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان کشور نیز به اجرای پروژه های مختلف در استان و سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی بنیاد در منطقه نمک آبرود و ساحل مربوطه و اجرای طرح های مختلف در این منطقه اشاره کرد و یاد آور شد: بنیاد مستضعفان آمادگی کامل دارد تا در اجرای پروژه های مختلف سرمایه گذاری گردشگری، تفریحی، احیا بافت های فرسوده و … در مازندران مشارکت نماید.
وی اظهار داشت: بزرگ ترین و مجهزترین باشگاه ساحلی کشور واقع در ساحل نمک آبرود با ۱۷۵۰۰ متر زیربنا و اسکله تفریحی در حال ساخت که در بهار ۱۳۹۸ به بهره برداری خواهد رسید .
کمیلی بیان داشت: باشگاه ساحلی طرحی نو وزیبا بوده که در کشور بی نظیر است و قطعا با بهره برداری از آن شاهد استقبال عموم مردم ایران اسلامی خواهیم بود.
وی گفت: این هلدینگ توسط شرکت عمران و مسکن شمال در استان مازندران پروژه های گردشگری و توریستی متعددی را در دست اقدام دارد که با بهره برداری آنها قطعا در جذب گردشگران تاثیرگذار خواهند بود.
مدیر عامل هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان تصریح کرد: در حال حاضر این هلدینگ با اجرای پروژه های مختلف عمرانی و سرمایه گذاری در استانهای شمالی گیلان و مازندران اقدامات خوبی را در جهت توسعه استانهای شمالی مخصوصا حوزه گردشگری برداشته است.

*از سرمایه گذاری خوب هلدینگ عمران و مسکن در مازندران قدردانی می کنم
استاندار مازندران گفت: از سرمایه گذاری خوب هلدینگ عمران و مسکن بنید مستضعفان در استان مازندران مخصوصا در حوزه گردشگری قدردانی می کنم.
اسلامی افزود: در حوزه دریا و ساحل سرمایه گذاری و اقدام خوب و شایسته ای در استان مازندران صورت نگرفته بود اما اکنون شرکت عمران و مسکن شمال در این حوزه فعالیت و پروژه بی نظیری را آغاز کرده است.
وی ادامه داد: با صحبت های انجام شده با مدیران این شرکت چنین پروژه خوبی در ساحل در دو نقطه دیگر استان مازندران نیز با سرمایه گذاری شرکت عمران و مسکن شمال در دستور کار قرار دارد که اقدام شایسته و ارزشمندی می باشد.
نماینده عالی دولت در استان مازندران تاکید کرد: استان مازندران یک استان گردشگری است و ما باید در این بخش برای میزبانی شایسته از مسافران برنامه ریزی و اقدامات ویژه ای انجام دهیم که در این راه شرکت عمران و مسکن شمال سرمایه گذاری های خوبی را انجام و در دست اقدام دارد.
وی گفت: مجموعه نمک آبرود قطب گردشگری در شمال کشور است و مجموعه بی نظیری است که جذب کننده گردشگران داخلی و خارجی است و اقدامات خوبی در این مجموعه انجام شده است.

*همراهی شرکت عمران و مسکن شمال بی نظیر است
فرماندار چالوس گفت: همراهی شرکت عمران و مسکن شمال با مسئولین و دستگاههای اجرایی مخصوصا در شهرستان چالوس بی نظیر است.
محمد ناصر زندی گفت: با حضور دکتر ربیع پور ارتباط بین اداری و همراهی ایشان با ما و همینطور شتاب اجرای پروژه های مختلف گردشگری از سوی شرکت عمران و مسکن شمال جای قدردانی دارد.
فرماندار چالوس از نمک آبرود بعنوان نگین گردشگری ایران یاد کرد و آن را مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی دانست.
وی گفت: امروز نمک آبرود چالوس در حوزه گردشگری یک نعمت برای چالوس ، مازندران و حتی ایران محسوب می شود زیرا با هزینه بخش خصوصی بهترین امکانات و تجهیزات برای جذب گردشگر فراهم شده است و مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است.

*اجرای طرح تخفیف برای بومیان در نمک آبرود ستودنی بود
فرماندار کلاردشت گفت: اجرای طرح تخفیف برای بومیان در استفاده از مجتمع تفریحی توریستی نمک آبرود یک اقدام ستودنی از سوی شرکت عمران و مسکن شمال بود.
ایوب صالحی بیان داشت: شرکت عمران و مسکن شمال با طرح های اجرایی که در بحث گردشگری در دست اقدام دارد نقش بسزایی در توسعه گردشگری استان مازندران دارد.
وی گفت: دکتر ربیع پور مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال که از نیروهای بومی محسوب می شود در زمان حضور خود در مجموعه این شرکت اقدامات خوب و ماندگاری را انجام داده است.
فرماندار کلاردشت تاکید کرد: شرکت عمران و مسکن شمال همراهی خوبی با مسئولان دارد و در سایه این تعامل ها امروز شاهد سرمایه گذاری خوب شرکت با حمایت مسئولان هلدینگ عمران و مسکن در شهرستانهای مختلف مازندران هستیم.

* نمک آبرود مرکز گردشگری شمال است
معاون اداری و مالی شرکت عمران و مسکن شمال نیز گفت: با درایت و مدیریت مدیرعامل مجموعه استاندارد سازی و بهبود کیفیت تجهیزات مورد استفاده در مجموعه نمک آبرود در الویت قرار دارد.
دکتر امیرعلی دلفان آذری بیان داشت: با توجه به استقبال حداکثری مسافران از مجموعه نمک آبرود این مجموعه بعنوان مرکز گردشگری شمال کشور مطرح است.
وی از نمک آبرود بعنوان نگین گردشگری ایران یاد کرد و آن را مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی دانست.
دلفان آذری تاکید کرد: مجموعه تفریحی نمک آبرود چالوس در ایام نوروز و تابستان در بین مجموعه های گردشگری کشور در پذیریش گردشگران همیشه رتبه های اول را دارا است و انصافا اقدامات بسیار خوبی در این مجموعه برای جذب گردشگر فراهم شده است.

* رعایت نکات فنی در پروژه های شرکت عمران و مسکن شمال
معاون فنی شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با تاکید دکتر ربیع پور مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال نظارت مستمر فنی بر پروژه های این شرکت انجام و تمامی نکان فنی در پروژه ها رعایت می شود.
دکتر میر بابایی بیان داشت: تمام تلاش مجموعه بر اسن است تا نظارت لازم بر فعالیت پیمانکاران انجام تا پروژه ها با کیفیت عالی انجام شود.
معاون فنی شرکت عمران و مسکن شمال از نمک آبرود بعنوان نگین گردشگری ایران یاد کرد و آن را مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی دانست.

 

همچنین مطالعه کنید:

مدیر روابط‌ عمومی جمعیت هلال‌احمر گلستان مدیر برتر روابط‌عمومی‌های هلال‌احمر کشور شد

 اسماعیل رمضانی، مدیرکل روابط‌عمومی و ارتباطات مردمی در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر جمعیت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *