صفحه اصلی / سیاسی / سایر حوزه های سیاسی / ورود مدعی العموم به مسأله آب در کهگیلویه و بویراحمد

ورود مدعی العموم به مسأله آب در کهگیلویه و بویراحمد

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به عنوان مدعی العموم با افراد کم کار در خصوص مسأله آب برخورد می‌کنیم.

بحران کم‌آبی

به گزارش کسب و کار نیوز  مهرداد کرمی در نشست صیانت از منابع آب استان کهگیلویه و بویراحمد مسئولان استانی را به همکاری و دوری از تبعیض فراخواند و در خصوص هرگونه سهل انگاری هشدار داد . 

وی مقابله با بحران کم آبی را وظیفه همه مسئولان ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد دانست و اظهارکرد: مسئولان ارشد استان باید بیشتر پای کار بوده و توجه بیشتری نسبت به صیانت از منابع آب داشته تا دچار بحران بی آبی نشویم . 

وی خاطرنشان کرد: با افرادی که به دنبال تبعیض و رایزنی هستند به شدت با آن‌ها برخورد خواهد شد. مسئولان باید با تمام امکانات خود برای رفع تصرف حریم رودخانه ها و صیانت از منابع آب به خوبی عمل کنند . 

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که «دستگاه قضایی با تمام توان و استفاده از ظرفیت های قانونی از منابع آبی صیانت خواهد کرد»، تصریح کرد: در این زمینه لازم است همه مسئولان استان پای کار بیایند و دیگران را نیز در این خصوص تشویق کنند چون آب مایه حیات و نیازی به ابهام و دیگر اختلالات در این مورد نیست . مردم هم، در مورد بحران کم آبی باید مشارکت داشته باشند و رعایت کنند . 

وی در خصوص این‌که «دستگاه قضایی آمادگی لازم را نسبت به پر نمودن چاههــای غیرمجاز دارد»، ادامه داد: در این زمینه دستگاه قضایی بدون تبعیض با همه متخلفان برخورد خواهد کرد و سنگ شکنی ها باید از بستر رودخانه ها برداشته شوند . 

وی به مسئولانی که پای کار نیایند هشدار داد و اضافه کرد: به عنوان مدعی العموم با مسئولان و افراد مسئولی که در خصوص بحران آب پای کار نیایند به شدت برخورد خواهیم کرد . 

نشست صیانت از منابع آب به منظور ارائه همکاری های لازم جهت جلوگیری از استفاده های غیرمجاز و کشت های پر مصرف برگزار شد . 

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات استان گلستان

به گزارش کسب و کار نیوز، هادی هاشمیان در جلسه شورای قضائی استان گلستان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *