صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / اهداف و برنامه های سال ٩٧ بانک صادرات ایران تبیین شد

دکتر حجت اله صیدی در جمع مدیران ارشد

اهداف و برنامه های سال ٩٧ بانک صادرات ایران تبیین شد

مدیر عامل بانک صادرات ایران در نشست هم اندیشی سراسری مدیران این بانک اهداف و برنامه های ابلاغی سال ٩٧ را مورد تاکید قرار داد.

بانک صادرات ایران

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، نشست هم‌ اندیشی مدیران عالی شبکه بانک صادرات ایران با حضور مدیر عامل، اعضای هیات‌ مدیره، معاونین مدیرعامل، مدیران امور، مدیران مناطق و استانها و روسای ادارات با هدف تبیین و تشریح سیاست‌ ها و برنامه‌ های استراتژیک بانک در سال ۱۳۹۷ در قالب بودجه ابلاغی سال ۹۷ در برج سپهر برگزار شد.

دکتر حجت‌ اله صیدی در این همایش ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده برای بهبود منابع بانک و تلاش‌ های صورت گرفته در ماه‌ های اخیر، اهتمام برای برگزاری موفق مجمع سال مالی ۹۶ بانک را به سه راهکار تلاش مضاعف در فضای کسب و کار کنونی، مد نظر قرار دادن مشکلات کلان نظام بانکی و تلاش دوچندان برای کنترل آنها و افزایش فعالیت کلیه همکاران برای تحقق برنامه‌ ها و اهداف بلندمرتبه بانک در بودجه سال ۹۷ منوط دانست.

وی در عین حال  همکاری تک تک کارکنان بانک، پایش مستمر اهداف و برنامه ها، همکاری تنگاتنگ با مشتریان بانک و برداشتن گام های بلند در بازاریابی را نیز مورد توجه قرار داد. در این مراسم همچنین غلام سوری نائب رییس و عضو هیات مدیره بانک فعالیت های بین المللی ارزی شعب داخلی و خارجی را مورد اشاره قرار داد و رضا صدیق عضو هیات مدیره این بانک نیز به واکاوی جزییات بودجه سال ٩٧ بانک و بررسی راهکارهای دست یابی به بهترین نتایج آن پرداخت.

گفتنی است، برشمردن دستاوردهای ماه های اخیر، تلاش برای بهبود نسبت های منابع و مصارف، جانمایی بهتر شعب، جذب بیشتر منابع ارزان قیمت، رعایت دقیقتر بسته اعتباری نیز از جمله مواردی بود که در این نشست توسط امیر یوسفیان معاونت اعتباری و علی حاجی پور معاونت شعب و بازار یابی بانک صادرات ایران مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین مطالعه کنید:

currency

قیمت ۱۰ ارز رسمی ثابت ماند

به گزارش کسب و کار نیوز، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *